Sayfa 610/999 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: Viop - XXI

dolar
    şimdi ne olur acaba.?

h4

2.  Alıntı Originally Posted by ALPER Yazıyı Oku
    Tavan açarmı ki
    Tavan %10 148,500 civarı yapıyor öyle olacağını sanmam ama abartıkça abartabilir suyumuzu sıkabilir.

3.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    2 liradan alanı yaktılar 2.5 liradan alanın elinde patlayacak dediler. 3 4 5 6 7 sıralı her yükselişinde bu lafları ettiler. Sonuc ne? 3 liradan dolar sattiranlar once vebal odesinler. 7 liradan dolar aldiranlar 3 liraya dolar düşerse o zaman vebali öderler.
    Ya şu forumda siyaset yapmayın diyorum. Ben yapmamaya özen gösteriyorum ama cevap vermeyince ortalığı boş buluyorsunuz. Siyasi yazılarınızı gidin başka yerde yazdın.

Dolar bir yatırım aracı değildir.

Sen şimdi burada insanları dolar almaya teşvik ederek vebal ödeyecek misin?

2000 yılların başı Ecevit saat civarı 22.00 civarı serbest kur rejimi yok diyordu. Ama gece yarısı açıklanan kararda dolar rejimi serbest diyordu. O zaman dönemin MB Başkanı Gazi Erçel ve sol cenahta şu an siyaset yapan bir çok kişi dolara geçmiş sayesinde. Öztrak'ta var içlerinde. Kitapçık krizinde dolar 650 liradan işlem görüyordu. Hem de 24 saat olmadan. Daha sonra 1900 leri de gördü.Onun için kimin ne dediğiniz önemi yok.Ha bizim o zamanda dolarımız yoktu şimdi de yok. Batmadık ölmedik. Hep söylüyorum dolar alacağıma altın alırım. Bakın bakayım o zaman dolar alanın parası 6,5 kat artmış. TUPRS,ECILC, ISBNK vb. alanların parası kaç kat artmış. İnsanları yanlış yönlendirmeyin. İnsanları yanıltıyorsunuz.

Ama o zaman bunları yazamayanlar şimdi buraya gelip sırf CB düşman olduğu için bunları yazıyor.

Doların 16 yılda 1,9 tl den 7 leri görmesi kadar daha doğaldır.

Ki bu ülke fetönün organizatörlüğünde gezi eylemlerini atlatmış (Faiz 5 lere düşmüştü) ve arkasından darbe anlatmış bir ülkedir.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Ya şu forumda siyaset yapmayın diyorum ama cevap vermeyince ortalığı boş buluyorsunuz. Siyasi yazılarını gidin başka yerde yazdın.

Dolar bir yatırım aracı değildir.

Sen şimdi burada insanları doları almaya teşvik ederek vebal ödeyecek misin?

Ecevit saat civarı 22.00 civarı serbest kur rejimi yok diyordu. Ama gece yarısı açıklanan kararda dolar rejimi serbest diyordu. O zaman dönemin MB Başkanı Gazi Erçel ve sol cenahta şu an siyaset yapan bir çok kişi dolara geçmiş sayesinde. Öztrak'ta var içlerinde. Kitapçık krizinde dolar 650 liradan işlem görüyordu. Hem de 24 saat olmadan. Daha sonra 1900 leri de gördü.Onun için kimin ne dediğiniz önemi yok.Ha bizim o zamanda dolarımız yoktu şimdi de yok. Batmadık ölmedik. Hep söylüyorum dolar alacağıma altın alırım. Bakın bakayım o zaman dolar alanın parası 6,5 kat artmış. TUPRS,ECILC, ISBNK vb. alanların parası kaç kat artmış. İnsanları yanlış yönlendirmeyin. İnsanları yanıltıyorsunuz.

Doların 16 yılda 1,9 tl den 7 leri görmesi kadar daha doğaldır.

Ki bu ülke fetönün organizatörlüğünde gezi eylemlerini atlatmış (Faiz 5 lere düşmüştü) ve arkasından darbe anlatmış bir ülkedir.

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüz kutlu olsun.
    siyaset yapma.. hikaye annatma..tarihi çarpıtma.. kusurlu olanlar belli.. siyasi ayak hala aydınlatılmadı, neden ?? burada dolar konuşulması kadar doğal bir şey olamaz.. al diyen yok.. kafadan uydurma..dolar bu kadar rezerv satılmasına rağmen neden düşmüyor konusu irdeleniyor.. milletin konuşmasına engel olamazsınız..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. OPEC+ kesintiyi azaltma planı yapıyor haberi döndü piyasada

Bir yandan da ABD ham petrol stok verisi -7m (beklenti: -2,5m) varil geldi.

Rusya'nin da 50+ ustune sicak bakmadığına simdiki fiyatlardan memnun olduğuna dair açıklamalar da vardı.

Kisa vadede 45$ üzeri mümkün mu sizce. Talep canlansa da kartel de üretimi arttiriyor.
     Alıntı Originally Posted by Berdog Yazıyı Oku
    En önemli gösterge Brent 43.5 geçip üzerinde kalıcı olursa 50 yolu açılır bu da borsalarda ikinci bir ralliyi tetikler.Brent nereye borsalar oraya.
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    siyaset yapma.. hikaye annatma..tarihi çarpıtma.. kusurlu olanlar belli.. siyasi ayak hala aydınlatılmadı, neden ?? burada dolar konuşulması kadar doğal bir şey olamaz.. al diyen yok.. kafadan uydurma..dolar bu kadar rezerv satılmasına rağmen neden düşmüyor konusu irdeleniyor.. milletin konuşmasına engel olamazsınız..
    Tarihi bil de konuş. Yazdığım satırlarda 1 kelime hata varsa söyle. Ben siyaset yapmıyorum. Siyaset yapana cevap veriyorum.

Hangisi yanlış. Gazi Erçeli'n dolara geçmesi mi? Ya da Ecevit serbest kur rejimi yok demesi yurt dışından ithal bakan getir meniz mi?

Allah bildiği gibi yapsın sizi. Öyle sallayıp sallayıp gitmek yok. Gerçekler acı maalesef. Hatırlamak istemiyorsunuz ama SİZ BUSUNUZ?

Alıntı Originally Posted by VIOPCU Yazıyı Oku
    Tarihi bil de konuş. Yazdığım satırlarda 1 kelime hata varsa söyle. Ben siyaset yapmıyorum. Siyaset yapana cevap veriyorum.

Hangisi yanlış. Gazi Erçeli'n dolara geçmesi mi? Ya da Ecevit serbest kur rejimi yok demesi yurt dışından ithal bakan getir meniz mi?

...
    hahaaaa. siyaset yapmıyormuş.. komedisin.. butun gun yazılanlarda siyaset yoktu sen gelene kadar.. millet dolar filan konuşarak irdeliyordu.. konuşmayacak mı millet ? söylediklerin tamamen yannış.. siyasi ayak hala aydınlatılmadı, muhalefetin verdiği önergeler hep reddediliyor.. oldukça manidar.. değil mi?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8. THY:
    -Ocak-Haziran 2019'da 35,1 milyon olan toplam yolcu sayısı, 2020 aynı dönemde 14,6 milyon

Haziran 2019'da 6,6 milyon olan toplam yolcu sayısı, 2020 yılının aynı döneminde 1,0 milyon

GEÇEN SENENİN YARISI BİLE DEĞİL AMA FİYAT GEÇEN SENEYLE AYNI

BU SONUÇLARLA ÇAKILMASI GEREKİRKEN YARIN BİZİ ÖTTÜRECEK.

Sayfa 610/999 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •