Sayfa 610/891 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7124 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. Bip dedik biplendik herhalde

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yahu düzeltmeyi anlıyorum. Borsa önemöi bir dirence gelmişte sen neyi düzeltiyosun ne yaptınki neyi alacan.

3. Sağ olasın tahtacı. Bugün altın vuruş yaptırdın bana. Sabah hisseleri gömdüğüm gibi bir de ince şort giyip denize girdim. Şimdi fazla üşütmeden mevsim normallerine göre giyiniyorum. Aynen böyle devam tahtacı, ta ki maliyet kuruşa gelene kadar. 2021 temettünle yat alacam.
    ------------------------------------------------------------------------
    Al-Tut-Sat tavsiyesi değildir. Her koyun kendi bacağından asılır.

4.  Alıntı Originally Posted by AYININ OĞLU Yazıyı Oku
    Sağ olasın tahtacı. Bugün altın vuruş yaptırdın bana. Sabah hisseleri gömdüğüm gibi bir de ince şort giyip denize girdim. Şimdi fazla üşütmeden mevsim normallerine göre giyiniyorum. Aynen böyle devam tahtacı, ta ki maliyet kuruşa gelene kadar. 2021 temettünle yat alacam.
    👏👏👏 dilinden anlıyanı mahcup etmez. Bip mip hikaye

5. Yabancı oranı yüzde 30 un üzerinde olan hisselerde işim olmaz artık.

6. TCELL yatırımcısı rahat olmalı bence. Günlük dalgalanmalara bakıp moral bozmayın. Şayet günlük al satçı iseniz durum başka. Şayet hissenize güveniyorsanız arkanıza yaslanın sabır ile bekleyin. TCELL bir çok model portföyün vazgeçilmezi. Hadef fiyatları 20 TL üzerinde. Bu hedefine şayet global ve içsel şartlarda çok anormal bir bozulma olmaz ise mutlaka ulaşacaktır. 2020/12 aylık bilançosu iyi gelecek hisselerden biri. Bilanço yaklaştıkça yukarı yönlü hareketler hızlanacaktır. Kısaca TCELL insanın uykusunu kaçıracak korkutacak bir hisse değil. Kıymetini bilene hakkını verecektir. Ytd

Sayfa 610/891 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •