Sayfa 610/648 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620 ... SonSon
Arama sonucu : 5180 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Valla şu andan sonra Fener hissesi satılmaz heralde.Bonucci ve Krunic transferinden sonra bence GS da yavaş yavaş havlu atacak...
    Evet bir şey attı ama havlu değil hamsilere 5 attı.

2. Saha sonuçlarını birak bilançoya bak. Ülke batmış kulüplerin büyük bir kısmı batmış gelen bilançoya bak. Yarın düşüş benim için al fırsatıdır.

3. Büyük takım büyük hoca olmak farklı bugün Real Madrid kendi sahasında 0 2 den 3 / 2 galip geldi , fakat dikkat ettiğim Livakovic yine buna benzer frikikleri hatali gol yiyor daha öncede buna benzer yedi durduğu yeri bilmiyor , hoca beraberlik benim olsun mağlubiyet olmasın diye çift forvet dzeko batsuhai yapması gerekirdi o ben çift forveti King batsuhai yaptım dedi basın toplantısında kapana n takım lara karşı uzun topla çıkan takımlara karşı sıkıntılı takım tek forvetle 5 kişi arasında gol bulmak zor bence Tadıç shimanksi dzeko bunlar durur durur son dk atarlar acele etti çıkarmak için sonra panik başladı zaten şampiyonlukları hep aşağıda takımlara verdiğimiz puanlarla kaybediyoruz ve kendi iç sahamızda kötü oldu ...
    Yaptigim yorumlar kesinlikle al sat tavsiye niteligi olmayip , yatirim tavsiyesi deidir.

4. İsmail Kartal FB nin hocası olabiliyorsa gençler ve aileleri hiç ümitsizliğe kapılmasın. Türkiye fırsatlar ülkesi resmen.

5. Havluyu İsmail sef in yonettigi Fener atti..Hem de yeni transferleri ile..İsmail dikkat et fazla hata yapma luksu kalmadi.
     Alıntı Originally Posted by asriel Yazıyı Oku
    Valla şu andan sonra Fener hissesi satılmaz heralde.Bonucci ve Krunic transferinden sonra bence GS da yavaş yavaş havlu atacak...
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Dun aksam mactan once laf yetistirenler vardi.Ben Bilancolara fazla takilmayin dedigimde.Yokverken dogummu yaptin.Yok ne anlarsinBuyrun kutlayin bilancoyu o yere goge sıgdiramadigimiz takimi..3 Gs.li adamla maci aldilar..İsmail bey seyretti.Yazik degil mi yatirimcinin kayiplarina..Takim lider transfer yapmis is bilmezler yuzunden taban oluyor....

7. Küme mi düştü ne oldu..

8. Borsada durum vahim

Sayfa 610/648 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •