Sayfa 610/992 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Asil çelik gerçek değeri ile bilançoda gösterilse yani 9-10 fk ile değerlense idi bilançomuz nasıl olurdu parsan ın dd si ne olurdu ?

2. Ne önemi var ki ?

Bu tahta bugün itibari ile patron tahtası olduğunu ilan etti

O ne zaman ne isterse o olur.

Doktaninda döviz borcu var onun omtasi asil celigide yok ama kamyon yüküyle kar açıkladı .

Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    Asil çelik gerçek değeri ile bilançoda gösterilse yani 9-10 fk ile değerlense idi bilançomuz nasıl olurdu parsan ın dd si ne olurdu ?
    Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Hacı muratla bunlar aynı kafada arkadaşlar bakın hacı Murat'ın yolladığı bisikevit mali verisine.

Umarım bizim Türkiye'de battigimiz gibi sende Ukrayna'da belarusta batarsin
    Umarım santrallerine putin çöker

Kim Hacı Murat mı dinci?Orada da burada yapılanlar Allah korkusu olanların yapacağı işler değil görüntü ile gerçeği birbiri ile karıştırmamak lazım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Sayın Y.Arslan kapat o zaman pendik fabrikayı gerekeni yap.Bunlar ne yapıyor fırsat bu fırsat yatırımcıdaki 3-5 lota da acaba çökebilirmiyiz kafasındalar.Salak mı yatırımcı oradan oraya aynı işlem stili ile atılan taklaları görmüyor mu?Bunlar tahtada operasyon nasıl yapılır onu bile bilmiyor daha.Arıyorsun herşey normal.Adam utanır biraz.1 mlr lık varlık yeniden değerlemeye sokuyorsun 47 mln fark geliyor.Zaten bu başlı başına olacak iş değil.Pendikteki arazininde durumu sen bence herkesten iyi bilirsin İmar durumu Ticari.Bu bilanço tahtada operasyonu yapan bizizin resmi açıklamasıdır bence.İnsan biraz utanır hiç olmazsa...Bu kadar dalga dümene imza atıyorsan biraz utanırsın bunu yukarıda bir fiyatta yapmaya kalkışırsın hiç olmazsa.Teknik analiz desen T sini bilmiyor tahtadaki.

Bu işi yapana her kimse ver 5 mln lira para piyasada yönetsin donunu bırakmazsa bu kafayla bende hiçbir şey bilmiyorum.

Tahtada ısrarla olmazı oldurtma derdindeler.Yapılan operasyonlar her türlü yanlış.Ha benim için hava hoş ama bu tahtada yapılanlar kesinlikle yanlış.

Ne zamandan bu yana yapay piyasa yaratmak suç değil bu işlerde?Bu tahtadan daha yapay bir fiyat oluşumu masa sandalye şirketlerde bile yok.Bunlar hep güç zehirlenmesinden oluyor.Bu şirket Devletin ona olan yaklaşımını tek kelimeyle kötüye kullanıyor.

Burada devletin kurumları da gerekeni yapmıyor. Bu tahtada işlemi yapanlar çoktan ceza almalıydı.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Y.Arslan kapat o zaman pendik fabrikayı gerekeni yap.Bunlar ne yapıyor fırsat bu fırsat yatırımcıdaki 3-5 lota da acaba çökebilirmiyiz kafasındalar.Salak mı yatırımcı oradan oraya aynı işlem stili ile atılan taklaları görmüyor mu?Bunlar tahtada operasyon nasıl yapılır onu bile bilmiyor daha.Arıyorsun herşey normal.Adam utanır biraz.1 mlr lık varlık yeniden değerlemeye sokuyorsun 47 mln fark geliyor.Zaten bu başlı başına olacak iş değil.Pendikteki arazininde durumu sen bence herkesten iyi bilirsin İmar durumu Ticari.Bu bilanço tahtada operasyonu yapan bizizin resmi açıklamasıdır bence.İnsan biraz utanır hiç olmazsa...Bu kadar dalga dümene imza atıyorsan biraz utanırsın bunu yukarıda bir fiyatta yapmaya kalkışırsın hiç olmazsa.Teknik analiz desen T sini bilmiyor tahtadaki.

Bu işi yapana her kimse ver 5 mln lira para piyasada yönetsin donunu bırakmazsa bu kafayla bende hiçbir şey bilmiyorum.

Tahtada ısrarla olmazı oldurtma derdindeler.Yapılan operasyonlar her türlü yanlış.Ha benim için hava hoş ama bu tahtada yapılanlar kesinlikle yanlış.

Ne zamandan bu yana yapay piyasa yaratmak suç değil bu işlerde?Bu tahtadan daha yapay bir fiyat oluşumu masa sandalye şirketlerde bile yok.Bunlar hep güç zehirlenmesinden oluyor.Bu şirket Devletin ona olan yaklaşımını tek kelimeyle kötüye kullanıyor.

Burada devletin kurumları da gerekeni yapmıyor. Bu tahtada işlemi yapanlar çoktan ceza almalıydı.
    Arazi ve arsalar değerlemesini ben sizin gibi anlamadım,zaten Euro bazlı bilanço tutulduğu için Euro artışı kadar artırılmış yeniden değerlemeden de sizin belirttiğiniz kadar fazlalık olmuş.
    Asıl değer gizlemesi asil çelikte var.Çünkü onun bilançosu Euro bazlı değil ve bizden saklamaya müsait .Yıllık karının iki katı değerinde gösteriliyor parsan içinde bu imkansız.
    Tahtada okullunun gölgesi olduğu için kimse girmiyor,patron hepten ilgisiz ve beceriksiz ,okullunun tahtadan çıktığına da kimse inanmıyor.

6. Bilanço sonrası hayal kırıklığımı üstümden atamadım gece uyku tutmadı desem yeridir.
    Tahta teknik bilmem ama temel olarak hayal kırıklığı yaşıyorum . Asil çelik olmasa bu bilançoyuda mum ile arayacaktık. Tek umudum 40 tan 30 a koyarken fiyatlanmış olması.. asıl kazık yatırım fonlarına atılmış gibi..tacirler fonuna 37 üstünden mal devri yaptılar.

7. Ya takmayın bu kadar dokta kar geldi gittimi ?

Kar filan onemli değil tahtayı yapmak isterse yapar kimse ve mali veri engel olamaz.

Mali veriyle bu işler olsa Vestel pazartesi tavan serisine başlamalı.

Genelde mali veri kötü yollayan tahtalar daha kolay gidiyor.

Bugünden sonra bu tahtaya kolay kolay yeni biri girmez bizlerde bı yerlerde dokuluruz .

8. Savunma Sanayiinde yerlileştirme çalışmaları kapsamında PARSAN ve Türkiye’de ilk defa üretilecek
    parçalar için dövme, ısıl işlem süreçleri ve uygun dövme geometrileri tasarlanmış ve üretime geçilmiştir.
    Normal şartlar altında şu haberi Parsan değil de başka bir şirket Kap'da açıklasa en az iki tavan yapardı, böyle bir gelişmeyi bile maalesef bilanço dip notlarından öğreniyoruz.

Sayfa 610/992 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •