Onemli Gunler Banner
Sayfa 612/612 İlkİlk ... 112512562602610611612
Arama sonucu : 4893 madde; 4,889 - 4,893 arası.

Konu: HLGYO - Halk Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hipokrat Yazıyı Oku
    İnanmıycaksınız ama 9 sene oldu elimde tutuyorum.
    Hiç unutmam EKGYO nun halka arzdan sonraki performansına aldanıp bu adi kağıdın 1.35 TL fiyattan (sözde %25 iskontolu) halka arzına girmiş; toplam talebin %30 civarı karşılandığını görüp oh be demiş, açılışın ilk günü elde ne varsa yüklenmiş ve sonra bir yıldan fazla elimde tutup zararına satmıştım. Borsaya ilk girişim olan ve cenabe... liği üzerimden hiç gitmeyen , insanı uzun soluklu yatırımcılıktan soğutan, ve sonrasında hep yanlış kararlar vermeme sebep olup bütün birikimimin erimesine sebep olandır.. Hey gidi günler.

2.  Alıntı Originally Posted by agha Yazıyı Oku
    Hala bilanço gelmedi
    Ne lanet bir şeysin sen.
    Who, baby, Who Will Save The World?

sahipsiz olunca boyle oluyor en geride kaldı gyo lar arasında

4.  Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    sahipsiz olunca boyle oluyor en geride kaldı gyo lar arasında
    9 Sene oldu ne kağıtmış 0,80 maliyetim var bu zaman zarfında ana param eridi

5. Yıl sonu raporlarına göre ifm nin de tamamen kiraya verilmesi durumunda (boş kalma şansı olduğunu düşünmüyorum) 2023 yılı sonuna göre 1.5 milyarlık bir kira geliri potansiyeli var. Bu 2025 sonu enflasyon ile 3 milyar civarı olacaktır. Kiracılar garanti zaten krizmiş, daralmaymış falan etkilenmeyecektir. Bunun yanında Izmir Evoranın büyük bir kısmı bu yıl olmak üzere 3 projesi de 2025 sonuna kadar bitmiş olacak. Şu an bilançoda olmayan evoradan beklenen değer 2.5 milyar civarı. (projenin %65 ini %50 ortak) 2 de kupon arazi var boşta antalya ve beykoz (beykozun inş imar planı değişmez ve dokunmazlar diye ümit ediyorum), bu ikisini hiç hesaba katmıyorum. 2025 sonu 50-55 milyar defter değeri ile borçluluğu bitmiş kira artı projelerden 5 milyar kar gelecek bir bilanço bekliyorum. Eksi tarafı ise maalesef kamu hissesi #ekgyo gibi kötü sürprizlere açık. Hop bakmışsın fikirtepeye gömmüş parayı, elindeki değerli bir varlık ucuza satılmış, büyük bir bağış yapılmış... görselleri buraya yüklemiştim https://x.com/kazancliportfoy/status...43294618898434

Sayfa 612/612 İlkİlk ... 112512562602610611612

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •