Sayfa 612/924 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 7386 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. garanti bankası 1.5 yıldır net alıcı dikkat ettiniz mi? birisi topluyor topluyor belki virmanlayıp tekrar kendi alıyor tam bilemiyorum. ama işbtr işatr işkurda durum içler acısı tez zamanda zararını herkes kurtarır umarım

2. Bu hisse alınacak ise en iyi fiyat normal şartlarda belli fiyatta hacımın artısı olması gerekir zırvede veya bu fiyatlarda alanlar zarar yazar 4 yılda tek bu konuda istikrarlı hareketler sergiledi
    Not haber akısı harıc
    Ytd

3. Avukat Ünal somuncuoğlu internet sitesindeki telefon numarasından iletişime geçtim açılan davaların yöntemini yanlış bulduğunu Eylül ayında kalabalık bir grup ile yeni dava süreci vs toplanılacak dedi isterseniz sizlerde bir görüşün

4. 370binden de birisi alıyor. Böyle değerlendirmek lazım.

5. Son iki senedir bu isin hangi yasa ile bitirelecegi soylenmisti . Boyle ozel bir konu zaten bangir bangir konusulmaz . Meclis acilinca secim ve siyasi partiler yasasi meclise gelecek o zaman icinde olup olmadigini hep beraber gorecegiz . Lakin gordukten sonra zaten herhangi bir aksiyon almak icin kimsenin zamani olmayacak ..

6. Bu hisselerin geri dolasima girdigini hic dusunmuyorum ..

7. Hafta ya kaldı satamadı hisseleri 1 emir 2 lot vardı kactan aldıysa artık fiyat kırması gerekir coin kadar olamadı yönetim de atamalar vardı hakan başkan da acıklamalarda bulunmuş yorum yazdım yayınlandı ama. Sildirmiş artık kim rica ettiyse borsa gündem de rahatsız oldular biraz agır oldu ama bunlarda yüz yok utanacak

8. Aynı yorumu burayada yazarmısınız
    bakalım buradan da sildirecek mi

Sayfa 612/924 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •