Sayfa 613/774 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 6185 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Hocam karelde de krontta da ayni olaylar olmustu..hatta ve hatta bende 0,50 tl maliyetli rygyo vardi,onda da..bi yere kadar sakliyorlar,sonrasi malum..kimseyi umitlendirmek veya gazlamak adina yazmiyorum,ama sirket duzegun yonetildigi surece ederine illa ki gidiyor.ha ama 3 ayda ama 3 yilda...burada uzun suredir bekleyen arkadaslari da anliyorum..endeks tarihi zirve yapiyor sizin para bagladiginiz senet kipirdamiyor..ama inanin simdinin veya yakin zamanin ucup giden senetleri de zamaninda boyleydi ve herkesi biltirmisti..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Aslinda spekte cikmazda, endekste son 3 ayda neredeyse %100-200 yapmayan kaat kalmadi.

O hisselerden cikan ky primsiz kaat bakip zaten 2-3 kaattan biri olan safkr i kesfediyor ve yavas yavas alima geciyor burda.

O nedenle spekte cok asagi getirip tutamiyor. Mecbur cekmesi lazim yukari.

Zaten devamli, escom ornegini vermemdeki ama buydu, tum tech kaatlari gidince onun speki de dayanamadi patladi.

3. Beyler en son duyumlarimi yaziyorum halka arz endeksinden ciktikdan sonra mkk ya hisse kaydilestiriliyomus uzun lafin kisasi bu hafta mkk haberi duser show baslar demedi demeyin

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yarin bana 100 bin lot lazim 2.20 den satmayi dusunen abileri sahneye davet ediyorum delikanki varsa satsin diyorum cok mali oldunu soyleyen her kademeye mal satan abiler yarinda satinda gorelim boyunuzun olcusunu hodri meydan

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Joker 75 kardeş .senden bir hareket bekliyoruz. Hareketlendir buraları.👍

6. 220 den 200k vereceğim neredesin Joker kardesim?

7. Hey masallah,agzini acan 200 bin lottan asagi acmiyor

Allah daha da artirsin beyler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. bi sabah kevemize yudumluyak finali beklen. aceleye gerek yok iNŞALLAH Allahın izniyle elinizdeki kagıtları toplecez.

Sayfa 613/774 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •