Sayfa 613/915 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon
Arama sonucu : 7320 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. 570.000 lotu alanlar hemen satmak için almamıştır umarım...Geleceğe yatarımdır inşallah...
    Siber güvenlik pazarı gün geçtikçe çokkkkk büyüyecek.. Biz de bundan payımızı öyle ya da böyle alacağız...

2. Ciddi bir uluslararası yatırım fonu geçmişi olan, yeni yönetim kurulu üyemiz ile ilgisi olabilir mi bu satışın? Başkanın uzun süre önce verdiği müjde bu muydu? Sürekli dillendirdiği kurumsal yatırımcılar beklentisi gerçekleşmiş mi oldu? Çok büyüyeceği öngörülen bir şirketin hisselerini kim niye satar? Satış görünümlü bir değiştirme midir olay? Geçmişteki hisse alış/satış/devri ile ilgisi var mı bu satışın? Bu durum müteakip dönemde hisse fiyatına nasıl yansıyacak? Vs.vs.

3.  Alıntı Originally Posted by Forza korfez Yazıyı Oku
    Ciddi bir uluslararası yatırım fonu geçmişi olan, yeni yönetim kurulu üyemiz ile ilgisi olabilir mi bu satışın? Başkanın uzun süre önce verdiği müjde bu muydu? Sürekli dillendirdiği kurumsal yatırımcılar beklentisi gerçekleşmiş mi oldu? Çok büyüyeceği öngörülen bir şirketin hisselerini kim niye satar? Satış görünümlü bir değiştirme midir olay? Geçmişteki hisse alış/satış/devri ile ilgisi var mı bu satışın? Bu durum müteakip dönemde hisse fiyatına nasıl yansıyacak? Vs.vs.
    Valla bir tavan yapacaktı geri geldi ilginç
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

4. Gün sonumuz...

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Bu hafta 153 görür mü?

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....

İnşallah oraya doğru yol alıyoruz. Yarın önemli 153 için ve ben yarın yokum. Artık top sizde…

6. Yarın için 2 senaryom var birincisi 125-130 arası guclenme sindirme ikincisi ise 130 üstü kalıcı işlemler sonrası zirve denemesi 130 üstü kalıcılık 4 saatlikte macdi yukarı keser ve günlükte rsi iyi tekrar 70 üstüne atar

7. Açıkçası yıl sonuna kadar büyük bir satış haberi ve ciddi sayıda Gartner değerlendirmesi bekliyordum. Yenel ailesine yapılan hisse devrinden sonra hissenin önünün açılacağını da düşünmüştüm. Sonrasında Lütfi Yenel'in sürpriz satış haberi düştü. Hergün yeni bir sürpriz. İyi mi kötü mü o bile belli değil. Piyasa mühendisliğine harcadıkları bu enerjiyi ürün mühendisliğine harcasalar Dünya'da ilk üçte, hatta lider olur muyduk diye geçiyor insanın aklından. Gartner değerlendirmelerinin zamanlaması bile manidar. Cidden mide bulandırıyor. Sonucu iyi olur umarım.

8. açıkçası turkiye nın en büyük kamu ve özel kuruluşları ile birlikte is tutması kayda değer gelişmeler oldugunu düşündüm global ise daha meşakkatli ilerlemenin zor olduğu alan 2023 yılında ciddi bir teknoloji rallisi bekliyorum açıkçası birçok sebepten dolayı fed faiz arttırımın son bulması en onemli sebeplerden 2.ise yaşanan enflasyon sürecinde teknoloji firmalari fiyat artışları konusunda geri planda kaldi 2023 yılında teknoloji firmalarinda ciro ivmelenmesi bekliyorum 3.ise turkiye şartları için söylüyorum eğer katma degerli buyumek istiyorsan telnolojiye mecbursun teknoloji hayatın her alanında gerekliliği artmali diye düşünüyorum

Sayfa 613/915 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •