Sayfa 613/690 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663 ... SonSon
Arama sonucu : 5518 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Burada Fedoramcayı örnek vererek eskiler malı satmadığı için mi gitmiyor demek istedin? Suçlu malı taşıyanlar mi? Gerçekten böyle mi düşünüyorsun.
    Konu açık yapmaktan buraya gelip lafı gediğine mi koymaya çalıştın? Ytd
    Yok öyle demek istemedim, fedoramca satsada satmasada gidecek olan yine gider, burada sabreden kazanır demeye getirdim.
    Bizim tahtanın gitmemesinin sebebi kar edemiyor oluşu, araziye karpuz ekseler daha çok kazanır geçen bunun hesabını yabmıştık

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. Şu gelen vuk haberi, ben malda olmasaydım eğer bugün bu tahtaciyi kevgire çevirirdim, yatsın kalksın bana dua etsin

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yok öyle demek istemedim, fedoramca satsada satmasada gidecek olan yine gider, burada sabreden kazanır demeye getirdim.
    Bizim tahtanın gitmemesinin sebebi kar edemiyor oluşu, araziye karpuz ekseler daha çok kazanır geçen bunun hesabını yabmıştık
    Hocam sorumu değiştirmeye çalışan arkadaşlara müdahale et bence! Konuları saptıran sensin!

Açık yapmak konusu! Ve hayırlı cumalar kısmı!
    Bırak şimdi elmaları armutları. Ytd

4. Mesela tellallık yapan kişiye cevap vermemiştin o süreçte! Ama ben birşeyler söyleyince hiçbirseyi esirgemedin! Bende usturuplu cevap vermeye çalıştım ama baktım konuya maydonoz oldu, aynı yöne bastığınız için olabilir! Ama yine ona cevap verme gereği duymuyorsun. Dostluk bu işte.. tebrikler

5. Herkes kendince haklıdır bu konuda müdahale edemem.
    Ayrıca açığa satış uzun zamandır yasak diye biliyorum

6. Karax Hc sorum hakkında ne düşünüyor bilemem ben sabah buraya gelen ballandıran tipleme hakkında dedim. Sonrada hayırlı cumalar diyor galiba yazım diline bakınca öyle!

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Herkes kendince haklıdır bu konuda müdahale edemem.
    Ayrıca açığa satış uzun zamandır yasak diye biliyorum
    Ben bilemem yasak mi değil mi? O konuyu sabahki arkadaşına sor o zaman! Buraya yazdığını okuyorsun ama cevap vermemişsin! Ama sizin köyde cevapların ilişkiniz o biçim. Zor değil di burada sorman yani o bakımdan. Ytd

8. Alan alır satan satar bu konuda kimseye söz söyleme hakkımız olmaz, grafikisine bakar burası direnc der geçemezse gevşer der satar, öbürkisi bilançosu kötü gelicek muhtemelen diye düşünür satar, tabiii ki piyasada tokatçı çok olduğu için elinfe malı olmayan uyanık tayfalarda şort açarak para kazanmaya çalışabilir, buna da engel olamazsın spenc hc neden taktın bugün şort açanlara

Sayfa 613/690 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •