Sayfa 613/653 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623 ... SonSon
Arama sonucu : 5218 madde; 4,897 - 4,904 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Tüsiad bu arada hiç açıklama yapmıyor ekonomik gidişat hakkında ve BORSANIN ŞİRKETLERİN PİYASA DEĞERLERİ HALİ TÜSİAD üyelerini çok mu mutlu ediyor nedir KY korumak Tüsiadın görevleri arasında olmak zorunda müşterileri harcama yapacak para bulamıyor üzücü değil mi piyasada derinlik yok borsa alay konusu olur 2 aya kalkış gerçekleşmez ise , benden söylemesi dolar bazında bir ralli yapı hazırlığı görülmektedir bist 100 de Ytd

2. Ne zaman ralli bekliyorsunuz? Bu ay mı? Bankalar arasında en leşi akbank oldu.

3. Temettümüzü aldık boğazımızda bıraktılar..

4. Yeni merkez bankası tebliği hakkında yorum yapacak arkadaş varmı?? Anladığım kadarı ilşe Bankalara TL mevduat tutma yükümlülüğü ile ilgili bazı puanları yukarı çekmişler..Akbank zaten Sabancı grubu şirketlerinin nakitlerinin bankada tuttuğu için fazla bir problem yaşayacığını düşürnmüyorum..Sadece Sbancı holdingin AKbank ta 140 milyar tl mevduatı olduğunu düşünüyprum..

Selamlar herkese,

Amerika gibi bir ülkede bile adamlar banka batırıyorlar, bizim bankacılık sektörü bunca krize rağmen hala güçlü kalmaya devam edebiliyor. Bu fiyatları temel olarak zaten haketmiyor, ilaveten dolar bazında 2010'dan bei düşen trendi kırmaya çok yaklaştı gibi görünüyor. 0,80 - 0,90 Usd aralığı dip bant gibi, 2,6 - 3 Usd hedef gibi bir görüntü var. Yukarıda bir arkadaş daha benzer görüş paylaşmış, aynı fikirde olduğum için ben de naçizane görüşümü paylaşmak istedim.

Bir üstteki mesajıma ek olarak aşağıdaki görüntüyü paylaşıyorum...

Ekran Resmi 2023-04-07 14.42.26.jpg

7. Akbank 17 şubat ta geri alım programı açıklamıştı 1 milyar TL ye kadar ..Bu rakamda yaklaşık 50 milyon lota yakın bir alım demek.. Şimdiye kadar hiç alım yapmadılar.. 27 nisan da 3 aylık bilanço gelecek.. Bilanço döneminden sonramı alacaklar acaba yksa fiatı makul mü buluyorlar..

8.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Akbank 17 şubat ta geri alım programı açıklamıştı 1 milyar TL ye kadar ..Bu rakamda yaklaşık 50 milyon lota yakın bir alım demek.. Şimdiye kadar hiç alım yapmadılar.. 27 nisan da 3 aylık bilanço gelecek.. Bilanço döneminden sonramı alacaklar acaba yksa fiatı makul mü buluyorlar..
    Ykbnk de Mayıs'ın ortasına kadar 750 milyon TL lik alacaktı ama almadı ve 1 ay kaldı. Ben bu alımdan vazgeçeceklerine inanıyorum. Zaten bu kesin alacağız değil de alma niyetidir. Deprem zamanı zoraki açıklamak zorunda kaldılar.

Sayfa 613/653 İlkİlk ... 113513563603611612613614615623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •