Sayfa 614/993 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    İRANLI KADINLAR KAZANDI! AHLAK POLİSİ LAĞVEDİLDİ!

https://www.youtube.com/watch?v=WhC9NHGi0cU
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ben iki üç aydır buna kafa yoruyorum. Tansu Çiller döneminde devletin içi dopdolu sayılır. Bugün satacağın ne var ona bakıyorum çok bir şey yok. O yüzden net analiz yapamıyorum yaptığım analiz çok uçuk geldiği için. Yine de söyleyeyim yilanoglu 60 TL.
    Arsalarımız var, denizlerimiz, adalarımız, limanlarımız, konutlarımız, pasaportlarımız var... Ohoo satacak şeyler daha bitmedi.

Üsttekilerin bazıları kısmen gitti gerçi (adalardan 12 dane, kanal arazileri, pasaportlar, konutlar vs) ama daha biten bir şey yok.

2023'te bu fakire yetkiyi verin nasıl memleket nasıl babalar gibi sa...lır görün.

Paniğe gerek yok.

ytd

3. Hepsi biterse insan gücümüzü satarız. Onlyfansçı kızlarımız Arap ülkelerinde çok para var diyorlar. Almasını bilene ama

ytd

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,038
    Şimdilik parayı korumanın yolu borsa ordan çıkınca paran kadar audi araba al yat üstüne, yada bi kaç kamyon şeker al. Arıcılara satarsın enflasyon yavaşlayınca

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Arsalarımız var, denizlerimiz, adalarımız, limanlarımız, konutlarımız, pasaportlarımız var... Ohoo satacak şeyler daha bitmedi.

Üsttekilerin bazıları kısmen gitti gerçi (adalardan 12 dane, kanal arazileri, pasaportlar, konutlar vs) ama daha biten bir şey yok.

2023'te bu fakire yetkiyi verin nasıl memleket nasıl babalar gibi sa...lır görün.

Paniğe gerek yok.

ytd
    Abi gerçekten fikrinizi almak istiyorum. Tansu Çiller döneminden kötü mü iyi mi. Eksi rezervi koy faizi koy ne kadar zaman ister bir secim dönemi yeter mi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    3 Harfli Marketler Mühürlenmeye Başlandı!

https://www.youtube.com/watch?v=P6SP9o8Bvd8
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Yatırımcı borsaya hücum etti: Sayısı 500 binin üzerinde.

Hükümetin 2021 in kasım ayında uygulamaya başladığı düşük faiz politikasına bağlı olarak son yılların en yüksek enflasyonu yaşanırken, yatırımcıların yeni adresi borsa oldu. Kasımda yerli gerçek yatırımcı sayısı 502 bin 17 kişi artarak 3 milyon 311 bin 492 ye çıktı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...erinde-2008827

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi gerçekten fikrinizi almak istiyorum. Tansu Çiller döneminden kötü mü iyi mi. Eksi rezervi koy faizi koy ne kadar zaman ister bir secim dönemi yeter mi.
    Tansu baştayken ben çocuktum ama ne olup bittiğini iyi kötü hatırlıyorum yine de.

O zaman da benzer problemler vardı (Susurluk, feto, mafya vs).

Bir fark, asker/Atatürkçüler ile feto da iktidara ortaktı. Bu üçlüden biri büyük yanlış yaptığında diğer ikisi 3.'yü hizaya çekiyordu.

Akap bu hizaya çekme işini 2008'de Balyoz/Ergenekon ile abartıp kökünü kazıma sevinyesine getirince o üçlüden birisi imha oldu.

Kalan ikili de bildiğiniz gibi uzun süre barışık kalamadılar. Dershane, 15 Temmuz derken birbirlerini yediler. Akap kazanmış gibi görünüyor kağıt üzerinde ama öyle değil. Büyük kopuşlar oldu, bürokrat olarak iyice maymundan hallice adamlara verdiler makamları. Fetodan boşalan kadroları Doğu Perinçek'in adamları ile doldurmaya çalışıyorlar şimdi de.

Akap'tan öncesi iyi miydi? İyi değildi tabi.

Güllük gülistanlık değildi hiçbir şey. Ama belli başlı özelliklerimizi de kaybetmemiştik. Yunan kaşınınca komandolar Ege'de botlara binip hakkımızı koruyordu. (Sonra onları da hapse attılar )

Sınırlarımızdan mayınları temizlemek falan bunlar Akap öncesinde söz konusu bile edilemezdi.

Düzelmek için 1 dönem falan yetmez. Bu maç buradan zor döner.

İşin para pul kısmı bir yana, bu göçmenlerin gelmesiyle düzelme şansımız falan bana göre kalmadı. Yaptıkları her şey geri alınabilirdi ama sınırların açılması ülkenin köküne kibrit suyu döktü. Çok radikal kararların alınması gerek.

O kararları alacak adam da toplumdan destek bulmalı. Faşist diyecekler, insanlık dramı diyecekler... Bunların hepsini göze alıp gerekeni yapacak biri lazım.

ytd

Sayfa 614/993 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •