Sayfa 614/743 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 5944 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Genel kuruldan ne bekleniyordu da çıkmadıki

Yine acımasızca veriyorlar

Alıntı Originally Posted by tarik1234 Yazıyı Oku
    Kapasite kullanım oranı diplerde ve kur böyle devam ederse ciro çok düşebilir tahmin edemeyeceğiniz şekilde , incir tekstil ihracat odaklı ve kur böyle devam ederse rekabet gücü kalmayacak hükümette farketmiş yavaş yavaş açıyorlar umarım kısa zamanda en azından 25 civarına gelir
    Bunu hangi kaynağa dayandıroyorsunuz.
    Yurtdışı.yavaşlasa bile özellikle deprem sonrası yurtiçi hareketli geçmiş olması lazım.
    Enflasyonist ortamda ciro düşexek demek çok iddialı olmuş.
    3 Aylık bilançoda 200 milyon kâr yeterli.olacaktır fakat ben 300+ kâr bekliyorum şahsen.
    Ben inancımı yitirdiğim hisseyi tutmam direkt satarım.
    Geçenlerde odaş almışdtm. Bir habere hepsini sattım.
    Eplas a yeniden girmiştim, innacımı yitirdiğim anda kademe bakmadan verdim çıkrım.
    O gruplarda hissem varken yazdım.
    Şimdi hissem kalmadı yazmıyorum. Maksatıö, yanlış yönlendirme yapmamak
    Bazen olumsuz olup sattığıöı hisseler yükselmeye devam ediyor.
    Bu yüzden imtina ediyorum.

3. Kurulda Coca-Cola ile kıyaslayan kim, burda mı o arkadaş 🙂

4.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Bunu hangi kaynağa dayandıroyorsunuz.
    Yurtdışı.yavaşlasa bile özellikle deprem sonrası yurtiçi hareketli geçmiş olması lazım.
    Enflasyonist ortamda ciro düşexek demek çok iddialı olmuş.
    3 Aylık bilançoda 200 milyon kâr yeterli.olacaktır fakat ben 300+ kâr bekliyorum şahsen.
    Ben inancımı yitirdiğim hisseyi tutmam direkt satarım.
    Geçenlerde odaş almışdtm. Bir habere hepsini sattım.
    Eplas a yeniden girmiştim, innacımı yitirdiğim anda kademe bakmadan verdim çıkrım.
    O gruplarda hissem varken yazdım.
    Şimdi hissem kalmadı yazmıyorum. Maksatıö, yanlış yönlendirme yapmamak
    Bazen olumsuz olup sattığıöı hisseler yükselmeye devam ediyor.
    Bu yüzden imtina ediyorum.
    yahu adamlar kendileri söylüyor burda 3-5 aydı ne yazıyorak aynısını söylüyorlar
    hayatın gerçekleri işçi ücreti %150 enerji %80 genel gider %100 artacak senin satış fiyatın %30 artacak kar marjı daralmayacak
    ihracat yapmadın kapasite kullanımın düştü düşük verim sebebi ile iç piyasadaki ürün maliyetlerinde yükselecek 400 adamın kıdem tazminatı ilk iki çeyrekte gelecek en iyimser tahmin 60 milyon olur
    ciro düşecekden kasıt herkesin anlayabileceği dolar bazlı düşecek karlılıkta düşecek
    sırf varlıkları değerlediğinden amortisman giderin en az 2-3 kat artacak
    geçen sene enflasyon kur hızlı yükseldi stoktaki düşük maliyetli ürünlerden oldukça yüksek kar yaptık
    %25 hisse hala tutuyorum umarım ben yanılırım sizin düşündüğünüz gibi 200 milyon kar gelir

benim hisseyi satmamdaki maksat temel bazlı değil bu sene düşük kar yapar seneye toparlar önemli değil takılmamda zaten ucuz , ben yönetimin küçük yatırımcılara verdiği mesajlar sebebiyle sattım

5. ne oldu şimdi ayımı çıktı daşmı düştü bizi korkutmayın

6. Bu iyi aile çoçuklarıyla her muhabbet her temastan sonra bi çakıyorlar millete

Alışkanlık oldu

Hani fakir oğlan zengin kıza talip olurda heyyt sen kimsin bire gafilll der ya kızın babası yapıştırır şamarı

Biz fakir oğlan lan zengin kız babasını söylemeye gerek yok

7. Sonunda kitledi tabana pezo

8. Genel Kurulda ne oldu da tabana bastılar bunlar. Pd/Dd "0" sıfır olacak utanmazsa.

Sayfa 614/743 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •