Onemli Gunler Banner
Sayfa 614/996 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: Viop - XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Faizlerin en az 150-200 puan artmasıni beklerken kimine göre bu yeterli görülmez iken. %12 üzeri enfilasyon ve %13 faiz varken %8,25 ile devam ediyoruz. Gerçi bana göre bu süreçte dolar satışı hariç faizin artışı ekonomiye ciddi zarar verir. Ekim'de kredi ödemeleri bile yapılabilir durumda değil. Ben çevremde gerekli sorgulamayi yaptım. Büyük bir işhanında market olan arkadaşim 25 bin aldı ve daha kendi yol kira elektrik ve yemek masrafını çıkaramıyor. Bu şartlarda kredi ödemesi mümkün değil. Ben Ekim'de emlak ve otomobil balonunun patlayacagini düşünüyorum. Krediye sürekli ihtiyaç duyan. Borcunu ödemek zorunda hisseden kişiler bu konuda satış yapacaktir. Ödeme gücü olmayan zaten ödeyemez.
    Kredi patlasın. Hiççççç acımam.
    Pandemi zamanı araba ev alma kuyruğuna girdi herkes. Ödeme gücü olanı anlarım, çok uygun fiyattan kredi kullanmak istemişlerdir.
    Ama klasik olarak " alalım krediyi rızkımız gelir Allah tan " kafası ile alanlara hiççç acımıyorum.

Satsınlar da piyasa ucuzlasın.

Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Rus haber ajansı Interfax'ın son dakika gelişmesi şeklinde duyurduğu haberde, Rusya ile Türkiye'nin S-400 füze savunma sistemi için gelecek yıl bir anlaşma imzalayacağı aktarıldı. Rus devletine bağlı çalışan Rostec'in başkanı Sergei Chemezov, iki ülkenin yeni S-400'ler için anlaşmaya imza atacağını söyledi.
    Bugün başlayan Uluslararası Askeri ve Teknik Forumu Army-2020 çerçevesinde Rus basınına konuşan Çemezov, “Yıl sonuna kadar anlaşmayı imzalamayacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
    İkinci anlaşmanın gelecek yıl imzalanma olasılığı ile ilgili soruyu yanıtlayan Çemezov, “Muhtemelen” dedi.

https://tr.sputniknews.com/savunma/2...atina-haziriz/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bugün başlayan Uluslararası Askeri ve Teknik Forumu Army-2020 çerçevesinde Rus basınına konuşan Çemezov, “Yıl sonuna kadar anlaşmayı imzalamayacağımızı düşünüyorum†ifadelerini kullandı.
    İkinci anlaşmanın gelecek yıl imzalanma olasılığı ile ilgili soruyu yanıtlayan Çemezov, “Muhtemelen†dedi.

https://tr.sputniknews.com/savunma/2...atina-haziriz/

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    dolar azcık ateşlendi ya, odun atın sizde asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    30 Ağustos kutlamaları tüm yurtta yasaklandı.
    Ettafına bakınca bu üzüc0 avm leri günde ortalama 4 milyon kişi ziyaret wdiyorlar ayvalıkta geçwn hafta açık olan barlae cafelwr her gecw full çekiyordu. Ortalık sünnet düğünü evlilik düğünü kaynıyor daha ettafta sayabileceğim binlerce şey var ayasofyanın açılışında 350.000 kişi götgöte idi onlara bakınca bu yasak hiç iyi niyetli bi durum değil sanki vatandaş milyonlar hqlinse 39 ağustos kutlaması yapacaktı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. S400 konusu haftaya gene borsada baskı yaratacak.
    En azından 1 hafta Hollanda-Norveç gibi gündemsiz yaşamak istiyoruz. Çok mu zor??

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    dolar endeksinden mütevellit altına girmedim.
    ama yıl sonunda ana rezerv altına geçmeyi ve kalmayı düşünüyorum.
    gramda 600 ler var gözüküyor sanki.
    Dolar her zaman güçlü

Yani yılbaşı diyorsan düşme beklentin mevcut doğrumu?

7. lider sürüsünden sorumludur.
    kaybedecek, gözden çıkardığı bir kuzusu veya sığırı yoktur.

sığır çobanı gütmez.
    güden çoban, güdülen sığırdır.
    sığırın başına bişey geldiyse suçlu sığır değil, çobandır..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Kfy96 Yazıyı Oku
    Belki Fenerbahçe m şaha kalkar...
    En umutsuz kısma bel bağlamışsın umut yok
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 614/996 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •