Sayfa 617/681 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667 ... SonSon
Arama sonucu : 5448 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1. Aynen abi birakin insin ciksin bizene.

Haberlerde soyle bir dersy gordum. Tvf vakif banka sermaye aktaracak. Boylece cogunluk hisselere hakim oluyor. Evet devirden sonra iş bankasinin durumuda bu şekilde olabilirki devlet yonetimin cogunlugunu elinde tutsun . Yada halka arzdakileri devlet toplamaya baslayacak.

Senoryodur tabiki şahsi gorusumdur tabi hayal urunu
     Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    İnvesteki arkadaşlar ne den kendinizi bu kadar yırtıyorsunuz anlamakta güçlük çekiyorum hedef imha ise beklemekten başka çare var mı?Milyon dolar olan adamlarla dans etmeye çalıyorsunuz, adamların keyfinin kahyasımısınız ister alttan alır işten yukardan yoksa siz demi üç beş harçlık beşinde koşanlardasınız burada boşuna oylanmayin bire kırk veren diğer hisseler var.yatırım tavsiyesi taşımaz ders niteliğinde dir.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bide arkadaşlar artik burayi aktif hale getirelim. Adam alacak hisseyi arastiriyor forumlarda çıt yok. Burasinida investingide aktif tutalim uygun gorurseniz
     Alıntı Originally Posted by turkson Yazıyı Oku
    Aynen abi birakin insin ciksin bizene.

Haberlerde soyle bir dersy gordum. Tvf vakif banka sermaye aktaracak. Boylece cogunluk hisselere hakim oluyor. Evet devirden sonra iş bankasinin durumuda bu şekilde olabilirki devlet yonetimin cogunlugunu elinde tutsun . Yada halka arzdakileri devlet toplamaya baslayacak.

Senoryodur tabiki şahsi gorusumdur tabi hayal urunu

3. Bakkal amca bakkal amca, yağın var mı?varvar,unun var mı?varvar, şekerin var mı?varvar,ne duruyorsun ne duruyorsun helva yapsana helva yapsana... Şoför amca şoför amca araban var mı araban var mı?varvar,Benzinin var mı?varvar,yolcun var mı? varvar, ne yapayım?Ne duruyorsun!gaza bassana gaza bassana.. Sayın Mahmut Tunceri saygıyla anıyoruz.

4. ISBTR - İş Bankası B

Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Bakkal amca bakkal amca, yağın var mı?varvar,unun var mı?varvar, şekerin var mı?varvar,ne duruyorsun ne duruyorsun helva yapsana helva yapsana... Şoför amca şoför amca araban var mı araban var mı?varvar,Benzinin var mı?varvar,yolcun var mı? varvar, ne yapayım?Ne duruyorsun!gaza bassana gaza bassana.. Sayın Mahmut Tunceri saygıyla anıyoruz.
    Oflu sen işkur sayfasında böyle değildin ne oldu sana böyle (senin yüzüne ne oldu.Ne olmuş. Böyle tövbe Estağfirullah birşey olmuş)Goradan alıntıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ne zaman ben işkurları sattın isbtr aldım ve investingerle karşılaştım ayarlarım bozuldu saftım kaydı,denge menge kalmadı düştük ayaklara eyvah eyvah.

6.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Ne zaman ben işkurları sattın isbtr aldım ve investingerle karşılaştım ayarlarım bozuldu saftım kaydı,denge menge kalmadı düştük ayaklara eyvah eyvah.
    Yakında bende bana müsade derim eski yuvaya dönmek için.

7.  Alıntı Originally Posted by oflu61 Yazıyı Oku
    Yakında bende bana müsade derim eski yuvaya dönmek için.
    İnşallah temennimiz tüm ky kazansın

8.  Alıntı Originally Posted by Pars508 Yazıyı Oku
    İnşallah temennimiz tüm ky kazansın

Arkadaşlar rica ediyorum bi bilgi paylaşın üstü kapalı konuşmayın anlamıyorum yatırım tabsiyesi olarak alacak değilim kendi kararımı tabiki kendim vercem bu hisseden alacam inşaAllah ama bu ayın 20 si muhabbeti imha fiyatı önceki sayfalarda 0.36 milyon yazılmış bunlar doğrumu gerçeklik payı nedir

Sayfa 617/681 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •