Sayfa 617/996 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. Birde benim kafam iyice karışıtı.Yaw hadi herşeyi anladık 2020 sonunda bu şirketin hiç mi stoğu yoktu çelik fiyatları uzaya giderken 2 kuruş stok karı da mı yazamadınız?Yoksa stok affından faydalanıp bunu açıklamadınız mı?

Hayır aynı işi yapan DOKTA ve OMTAS herhalde Elon Musk ın roketine parça üretirken ; bizim parsan da amme hizmeti olsun diye vatana Anadol şahin ve serçeye parça üretiyor herhalde hemde 2021 yılının belli bir zamanından sonra yeni yatırım devreye alınmışken.Ne ciroda gerekli artış var ne de karda?İlginç

İnsanın aklına acaba örtülü kazanç aktarımı mı var diye de gelmiyor değil.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Birde benim kafam iyice karışıtı.Yaw hadi herşeyi anladık 2020 sonunda bu şirketin hiç mi stoğu yoktu çelik fiyatları uzaya giderken 2 kuruş stok karı da mı yazamadınız?Yoksa stok affından faydalanıp bunu açıklamadınız mı?

Hayır aynı işi yapan DOKTA ve OMTAS herhalde Elon Musk ın roketine parça üretirken ; bizim parsan da amme hizmeti olsun diye vatana Anadol şahin ve serçeye parça üretiyor herhalde hemde 2021 yılının belli bir zamanından sonra yeni yatırım devreye alınmışken.Ne ciroda gerekli artış var ne de karda?İlginç

Bunlardan herşey beklenir zaten bunlar dürüst olsalardı şimdiye kadar 100 çoktan geçmiştik.

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Birde benim kafam iyice karışıtı.Yaw hadi herşeyi anladık 2020 sonunda bu şirketin hiç mi stoğu yoktu çelik fiyatları uzaya giderken 2 kuruş stok karı da mı yazamadınız?Yoksa stok affından faydalanıp bunu açıklamadınız mı?

Ya hepsini geçtim Asil Çelik 5 milyar ciro 1 milyar kâr,senin payına düşen 200 milyon kâr, hangi şirketin böyle bir iştiraki var?Asil Çelik bugün Parsan'in payı kadar yüzde 21 halka arz etsen tekrar kaç para istersin? Birazcık utanma olur insanda Asil çeliğe kimseye verilmeyen teşvikler verildi, yatırımcına kazık at hissenin değerini pul et diyemi?

4. https://www.pwc.com.tr/tr/hizmetleri...kararlari.html
    Bu teşvikleri bu devlet sana hemde Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile özel olarak verdi ise sende gerekeni yapacaksın,beni daha fazla konuşturmazsaniz iyi olur sizin için.

5. https://www.parsan.com/tr/index.php/...imci-sorulari/
    Bakın 2017 Gk da yatırımcılar neler sormuş ne cevaplar vermişler ve sonra neler yapmışlar!!!

6. 2017 ortada yeni yatırım yok ciro 312 milyon TL, Euro kuru 4,55, 312÷4,55=69 milyon Euro,2021 cirosu 1140÷15=76 milyon Euro, Nasreddin Hoca fıkrası gibi değilmi,..şak geçiyorlar yatırımcılarla,nerede koskaca Dilovası Avrupa'nın en büyük en modern yatırımı?!?Eski fabrika nerede? Ne iş yaparsıniz siz? Durum gerçekten buysa vay halimize,eski fabrika üretim devam ediyorsa yeni fabrika da çalışıyorsa ciro niye artmıyor?hemde hammadde ve mamul fiyatları dolar bazında *2 olmuşken!!!Eski fabrika çalışıyorsa yeni fabrika size mi çalışıyor acaba??? Çalışmıyorsa bu kadar borç varken faiz ödenirken niye değerlendirmezsiniz hemde ticari imarı varken???

Burda varka kardeş genel kurul a gideceksin hesap sormak lazım
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 617/996 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •