Onemli Gunler Banner
Sayfa 618/853 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Yalnız adamlar yani speği çok fena çarptı kimseyi yaklaştırmıyor yaklaşanı yakarım der gibi 10 kademe aşağı saldı sanki önümüzdeki günlerde savaş çıkacak gibi sert hareketler ama aşağı ama yukarı görülebilir

2. Spek resmen döşedi mahkeme ayağına atlıyanlar uzun vadeli oldu dün sen bugüne %10 eksi biz beklemeye devam maliyet 2,40 olunca sadece izleyeceğiz

3. Orta uzun vade bakıyorum ben , grafiğe bakarsan orta uzun vade için bu fiyatlat bedava gibi,sağlam spek de var arkasında ama bitiremediler mal toplamayı...

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. 1998 yılından beri borsadayım ancak böyle sert hareketi ili seans ta görmedim spek fena kızdı mala girenlere fena çarptı alın voltanıZı gidin dedi bakalım izliyoruz niyeti ne

5. Döner 1.60 yapar mı ki,var mı öyle deli yürek?

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. Garanti tahtayı süpürme harekatı yapmış

7. Pazartesi günü iyi olur meraklanmayın
    HAYAT SİZİN PLANLADIĞINIZ DEĞİL BAŞINIZA GELENLERDİR.H.SÜLE

8. bir aydır dava dava gidiyordu noldu sonuç acaba kap bilgilendirme mi yapacaklar

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 618/853 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •