Sayfa 619/672 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon
Arama sonucu : 5375 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: Yurtdışı Borsalarında Hisse Senedi İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Merhaba. Yurtdışına para gönderme kısıtlanmış. Broker'a 21.000 USD göndermem engellendi. Bunun bir yolu var mı? Yoksa İsviçre'de Dukascopy'de banka hesabım var oraya göndermem mümkün mü - oradan aktarırırım. Bana birisi yol gösterebilir mi?
    5000 lik parçalar halinde göndermeyi deneyin.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Merhaba. Yurtdışına para gönderme kısıtlanmış. Broker'a 21.000 USD göndermem engellendi. Bunun bir yolu var mı? Yoksa İsviçre'de Dukascopy'de banka hesabım var oraya göndermem mümkün mü - oradan aktarırırım. Bana birisi yol gösterebilir mi?
    Ne tür uyarı geldi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Belge istediler. Hesabın bana ait olduğuna dair. Sonradan gördüm. USDT ile de ödeme var. Olmazsa artık öyle göndereceğim.

4.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    5000 lik parçalar halinde göndermeyi deneyin.
     Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Belge istediler. Hesabın bana ait olduğuna dair. Sonradan gördüm. USDT ile de ödeme var. Olmazsa artık öyle göndereceğim.
    Benzer problemi yaşayan bir arkadaşım 5000 lik parçalar halinde göndererek problemi çökmüştü.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Teşekkür ederim Sn. Kafkaf. Önceki mesajınızı görmemişim. Kolaylıklar dilerim. Bir dahaki sefere öyle yaparım. Bankacı akşam aradı yarın Genel Müdürlükle görüşeceğiz dedi. Serbest piyasa diye bir şey kalmadı. Bankadaki paramıza çökmezler inşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim Sn. Kafkaf. Önceki mesajınızı görmemişim. Kolaylıklar dilerim. Bir dahaki sefere öyle yaparım. Bankacı akşam aradı yarın Genel Müdürlükle görüşeceğiz dedi. Serbest piyasa diye bir şey kalmadı. Bankadaki paramıza çökmezler inşallah.
    Seçime kadar bişey olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,950
    arkadaslar KKM ve opsiyon KKM icin dusunceleriniz nedir ?
    sanki Eurobonttan cok daha iyi getirisi var
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    arkadaslar KKM ve opsiyon KKM icin dusunceleriniz nedir ?
    sanki Eurobonttan cok daha iyi getirisi var
    3-5 aylık vadede evet KKM sürdüğü sürece getiri güzel. Eurobondcu bunlara bakmaz ki... Eurobondcunun vadesi en az 2-3 sene çoğu zaman 5+ sene.

Sayfa 619/672 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •