Sayfa 62/79 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 631 madde; 489 - 496 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Ay olarak belirtilen süreler doğru. Ekapta da o şekilde yayımlandı.

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Turex'te yeni gelen ihale yenileme haberlerine dahi hiç tepki vermemesinden rahatsız oldum.O yüzden sirket yatırımcı iliskileriyle görüştüm rahatsızlığımı dile getirdim ve asagidaki şekilde bir mail ilettim kendilerine..

Telefonda gorusmemizde daha önceki gelen tepkiler sonrası ihale yenilemeleri duyurmaya başladıklarını iletti kendisi..

Şirkete ilettigim maili aşağıda paylaşıyorum.

Merhabalar,

Bir süredir şirketinizin yatırımcısıyım.

Şirketin finansal sonuçları ve aldığı ihalelere göre hisse fiyatı hak ettiği seviyelerde olmadığını düşünüyorum ve hisse üzerinde inanılmaz yoğun bir baskı oldugunu görüyorum.Şirket olarak sizler serbest piyasa buna biz karışmayız şeklinde düşünebilirsiniz ancak kaliteli işini düzgün yapan kurumsal şirketlerde,eğer hisse fiyatının ederini yansıtmadığına bizler gibi inanılıyorsa,yatirimcinizi korumak adına* en basitinden hisse geri alımı baslatabilirsiniz..

Yok eğer bizim bilmediğimiz sirketle ilgili kötü bir haber varsada lütfen kamuoyuyla paylaşın.

Uzun süredir farklı farklı şirketlere yatirim yapıyorum.Her yatirimimiz kazançlı olmayabiliyor.Bu işin içinde zarar da olabilir bunlar gayet normal.Bu risklerin farkında yatirim yapıyorum ancak bugüne kadar işlerin iyi gidip de hisse fiyatına bu denli hiç yansimadigi ve sürekli yoğun bir şekilde baskı altında olan başka bir yatirimim olmamisti..

Lütfen yatirimciniza sahip çıkın..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

3.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Turex'te yeni gelen ihale yenileme haberlerine dahi hiç tepki vermemesinden rahatsız oldum.O yüzden sirket yatırımcı iliskileriyle görüştüm rahatsızlığımı dile getirdim ve asagidaki şekilde bir mail ilettim kendilerine..

Telefonda gorusmemizde daha önceki gelen tepkiler sonrası ihale yenilemeleri duyurmaya başladıklarını iletti kendisi..

Şirkete ilettigim maili aşağıda paylaşıyorum.

Merhabalar,

Bir süredir şirketinizin yatırımcısıyım.

Şirketin finansal sonuçları ve aldığı ihalelere göre hisse fiyatı hak ettiği seviyelerde olmadığını düşünüyorum ve hisse üzerinde inanılmaz yoğun bir baskı oldugunu görüyorum.Şirket olarak sizler serbest piyasa buna biz karışmayız şeklinde düşünebilirsiniz ancak kaliteli işini düzgün yapan kurumsal şirketlerde,eğer hisse fiyatının ederini yansıtmadığına bizler gibi inanılıyorsa,yatirimcinizi korumak adına* en basitinden hisse geri alımı baslatabilirsiniz..

Yok eğer bizim bilmediğimiz sirketle ilgili kötü bir haber varsada lütfen kamuoyuyla paylaşın.

Uzun süredir farklı farklı şirketlere yatirim yapıyorum.Her yatirimimiz kazançlı olmayabiliyor.Bu işin içinde zarar da olabilir bunlar gayet normal.Bu risklerin farkında yatirim yapıyorum ancak bugüne kadar işlerin iyi gidip de hisse fiyatına bu denli hiç yansimadigi ve sürekli yoğun bir şekilde baskı altında olan başka bir yatirimim olmamisti..

Lütfen yatirimciniza sahip çıkın..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..
    Çok doğru noktalara temas etmişsiniz. Ancak ben de toplamda 9-10 civarında mail atmama rağmen hiçbir dönüş olmadı. Şirket yatırımcısına karşı sorumluluk hissetmiyor.

2211133G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sn Bossini,

Cevap vermeselerde yatırımcı iliskileriyle yaptığım telefon görüşmesinde şunu anladım.Atılan her maili sirket yetkilileri okuyor ve günde birkaç kez de yatırımcı iliskileriyle sirket yetkilileri görüşüyorlarmış.Zaten daha önce gelen tepkiler üzerine yeni ihale bildirimlerini paylaşmaya başlamışlar demekki bir farkındalık olusturmus bu rahatsızlık diye düşünüyorum.

Ben de yatirimci ilsikilerine özellikle şunu belirttim.Sonucta kendisi de orda bir çalışan üst tarafta ne karar çıkıyorsa onu uyguluyor.Bende kendisinden yatirimcilarin rahatsizligini en güçlü bir şekilde üst yonetime paylasmanizi bekledigimi ilettim.Geri alim programı varmış onu da iletmiş ama henüz bir karar çıkmamis.Belki bu serzenişler çıkmasına bir vesile olur..

Ben 2 haftadır yatirimcisiyim ama bir süredir takipteyim ve yasanilanlari gördüğüm için tepkimi dile getirmek istedim.Umarım faydası olur..

5. Bende aynı şekilde birden fazla hem mail yoluyla hemde telefonla yatırımcı ilişkileri ile irtibatlandım.

6. Değindiğim konu özetle şirketin bu fiyatlardan işlem görmesinden dolayı düşünceleri nedir?

7. Karşı taraftan edindiğim bilgi tüm e postaları şirket yöneticilerinin de takip ettiği, ayrıca telefon görüşmelerinin de kendilerine aktarıldığı bilgisi.

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku

Klgyo ile korelasyon malum..bugün o tarafta değerleme kap’ı geldi..bir hazırlık var..

Sayın Kazançkapısı , bilmediğim için soruyorum TUREX ile KLGYO nun ilgisi nedir ?

Sayfa 62/79 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •