Onemli Gunler Banner
Sayfa 62/613 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 4897 madde; 489 - 496 arası.

Konu: PGSUS - Pegasus

1. Aynı şeyi yazıp durma,soruya cevap ver,niye azcik hareket olunca ortaya cikiyon,duserken nerdesin balik mi tutuyorsun o arada, karışık cizgileri ne zaman ayarliycan, şuraya gelir buraya gider,size rastgele

2.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    abi bi sakin ol.
    rasgele
    Kardeşim sağolasın... seni seviyom ...sevgiler... saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

3.  Alıntı Originally Posted by tornacı Yazıyı Oku
    Aynı şeyi yazıp durma,soruya cevap ver,niye azcik hareket olunca ortaya cikiyon,duserken nerdesin balik mi tutuyorsun o arada, karışık cizgileri ne zaman ayarliycan, şuraya gelir buraya gider,size rastgele
    mmmm yok kaz kafa demek az kalır bu durumda ... ama ne biliim sen çok kibarsın yazarken yaww ... cankuşum zurnacım benim niye bööle çok kibar bi trolsün ... özgüven eksikliği mi... korku mu ... yetiştiğin ortam yüzünden mi , patron kelime sınırlaması mı getirdi yoksa ? neden beyle acep ? sööle bakiim...

4. diğer arkadaşların gelmedi bu akşam yalnız takıldın cuma cuma... %6 takınca fil amca onlar erken mi çıktı ?? uğraştırdılar seni iki mesaj yazıp düşünmek mesai tabi zor işler bunlar ben anlıyom seni... zurnacı sana soruyom sağa sola bakma...

5. hheeeehh ddiğer deliklere uzanan sakızlı çubuklarıma da atlayan görüyorum ...du bakalım... nasip...

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    hheeeehh ddiğer deliklere uzanan sakızlı çubuklarıma da atlayan görüyorum ...du bakalım... nasip...
    Ustad sen niye taktin bunlara bu kadar.Bosver herkes fikrini söylesin.Seni pegi 38 lirayken de okuyordum.Bu kadar agresif değildin.Topik açtın orda da takip ettin.Nolduysa kapattın orayı.
    Neyse kagitla ilgili fikrimi belirtmiştim zaten.Sen haftaya Ronaldoyu ilk 11 de al sahaya.Merily teyze 2 gundur topluyor bakalım.Nerde satima geçecek.Sahsi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi içermemektedir.Herkese iyi tatiller.Gidip ailemizle vakit geçirelim biraz.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yeni ergen gibi konuşmayı bırakın,hisse duserken yazacak moral kalmiyor deyin bari,karisik cizgilerde ben buralara gelebilecegini gostermistim deyin,vs,vs,hisse cakilirken sizde ozguven kalmiyor heralde,ben sizi mesgul etmiyeyim,bari cipuralar kacmasin,hayirli aksamlar,pazartesi satarim insallah biraz daha yukselsinde .

8.  Alıntı Originally Posted by aga01 Yazıyı Oku
    Syn onelle seni 2 sene oldu zannedersem grafiklerini incelerim.Kendi adıma söylüyorum farklı bakış acıları sağlıyor. Ya da baktığım tekniğini teyit ediyor.Birbirimize kizmak bize yakışmıyor. Formun amacı birbirimizi bilgilendirmek.Herkese saygilar.

Hisseyle ilgili dün yazmıştım.Piyasa değeri 22.10 sirketin değeri 26.70 aracı kurumlar hedef fiyatlar 19 ile 42 arası.Arada bu kadar ucurum var.Birisinin analizi yanlış.Yanlis olanı sirketin değerini gözünün é alarak değerlendirin. Battı şirketi kapatıyorum dese hisse başına düşen para 27 TL. Tek başına teknik analiz bir anlam ifade etmez.Teknik analizciler hedef fiyat veriyor ... ( Morgan in hedefi gibi )Teknik analiz yol haritaniza yardimci olur.1. Ornek:Sirket ederi 1 tl teknik 50 gösteriyor hisse 25 tl de alır misiniz.Ben almam şahsen.2.Ornek:Şirket ederi 50 tl teknik 1 tl gösteriyor hisse 25 TL de alır misiniz. Ben alırım şahsen. Bunlar sadece örnek tabi.Temelini arastirirsiniz tekniği destek olarak kullanorsiniz.Evet bu hissenin tekniği bozuldu aşağı yönlü ama ortada bir gerçek var 50000 piyasası olan araba 40000 tl hangimiz almayiz?Er geç şirket değerini bulur.Zaman.Haaa bu arada 3. Çeyrek bilançosu ne getirir onu bilmiyoruz ama aracı kurum beklentileri 600 mlyn civarı 3. Çeyrek karı.Yani kazanan bir şirketin küçük ortaklariyiz biz.Ama Patron kardan birsey vermiyor bize.Hisse fiyatları da istikrar sağlamıyor o yüzden.Iyi yerden alıp satabiliuorsaniz para kazandırıyor görüntüsü var şu anki haliyle.Ama borsa bir oyun değil arkadaşlar. Buraya yatırım yapıyorsunuz.35 lerden alan arkadaşlar canınız çok sıkkın eminim buna ve sizi anlıyorum.Bunun için diyebileceğim bir şey yok.

Biraz uzun oldu ortaklar.Kusura bakmayın.Herkese iyi tatiller.Umarim hepimiz kazaniriz.Tabii ki bu şahsi fikirlerimdir.Asla Yatırım tavsiyesi değildir.Bol kazanclar.

Hisse düşüşten ken yazdığım degerlendirmem.Hepinize iyi tatiller

Sayfa 62/613 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •