Sayfa 62/309 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2467 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ANELT - Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mahoney Yazıyı Oku
    at buraya portfoyude görelim bizimki resmi ytd
    Ben ,Gıdacı ve Mehmet ,: üçümüzün lotu 2 milyon 900 bin yapıyor.Sen neyin peşindesin.Sizde 21 kişi bu kadar yapmadı .Burda tek senmi varsın .İsteyene 55 kuruşa boşaltırım Gelsin vereyim.İçinizde En çok zarar bende var .

2.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    Ben ,Gıdacı ve Mehmet ,: üçümüzün lotu 2 milyon 900 bin yapıyor.Sen neyin peşindesin.Sizde 21 kişi bu kadar yapmadı .Burda tek senmi varsın .İsteyene 55 kuruşa boşaltırım Gelsin vereyim.İçinizde En çok zarar bende var .
    Mehmet derken benimi kastettin ben kimse ile hareket etmiyorum sende kimsin.asla ytd seildir

3. Euro 6.05 an itibari ile zarar 5 ile 7 milyon tl arasına geriledi.yillik bilanço için.hacı dakko

4.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    haci bizde 4 bulduk biz hatırı sayılır kardeşlerimizi yanımıza aldık ytd boş konuşanlaraı degil ytd

5.  Alıntı Originally Posted by acedemiaa Yazıyı Oku
    5yılı göze al ytd 55 gelemsi için

6. http://m.borsagundem.com/haber/anel-...a-gunu/1223816. Bu haberde biri yorumları iyi okuyun biri ilginç bir yorum yapmış 2018 son taksit diye kimki bu tanıyan varmı.2019da 45 kuruş temettü alcaz demiş .ilginç

7. selamlar, arkadaşlar tahta derinlik görebilen varmı 0,35 de nekadar satış var

8. has elçin en cuma namazında görmüşer bu hafta hayret yav .sayın ek diyor ki tl olacakmış kiralar 2023 kadar yapabiliyorsun avrodan sizbir yolunu bulursunuz .bir şirketde faliyet yoksa ortaklıkdan çıkma adildir .tabiki elde ne var ne yok bakılcak 27 bekliyorum sizi bütün dökümanlarla kıvırarak sakladınız evraklarla son 5 yıl ne yaptı iseniz ayrıca ben satış magduruyum ayrıca Türk Ticaret Kanunu halka açık şirkete yüzde 5 ile ayrılma yani ortaklıkdan çıkma davası aça biliyorsun tahtada şu olmuş bu olmuş hakim dönüp bakmaz savunmaya maliyet diyor fırsatcı diyor sen 1 lot yada 1 yumurta çalıyorsan aynı kanunda ben satış magduruyum isterse bütün arkadaşlarım sonradan almış olsun fark etmez sen haksızlık yapıp bir şey kaçırıyorsan bu dava onun için var madem dürüstsün o zman adam gibi ticaret yaparsın 33 marka 500 bin oylemi görcez spk ne fiat biçecek yapıya bilir kişi metre karsi 3 bine akıllı bina yok oyle ben yatrımcımı magdur ederim emsal davalar da patlayacak sizle anlaşma falan olmaz saygı deger arkadaşlar kesinlikle uzlaşma olmayacak hakim ne derse biz razıyız onlarda razı olsun hiç unutmam satış sollanıp göz altına düşünce keyifleri çakır keyfi idi hatta 9 şubatda bizle dalga geçiyorlardı birleşmeye o kadar inamışlardı ki arka safdan birleşme olmayacak varmsınız iddaya deyince spk adına konuşma sen sen diye hitap edİyor bana sen kimsin zvallı birisin bu ülkede adlet var bak birleşme işi bitti 95 pay olmadan hayal görürsünüz şimdi caipatal ararştırılıyor mutlaka hata yaptınız bir yerede ensenizdeyiz 24 hatta biz saatı 48yaptık gün dilimi .oyle yaşıyoruz bana ihtar çekmeyi ögretmiş beni orda yanıtdın ihtar parası verdim sen ihtar parasından korkar sandın gliba ben yogun çalışan bir insanım sizin gib yatarak para kazanmıyorum .elimden gelenein en iyisini yaptım .biz kurulu anlaşmaya çagırdık çözüm için .siz birleşme dediniz azınlık payları hiçe saydınız .bir planınız yok eli kolu baglı bekleyeceksiniz.bu cendere sizi bogar ..ytd

Sayfa 62/309 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •