Sayfa 62/79 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 631 madde; 489 - 496 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    gecen hafta içinde konteynır ile ilgili olumsuz açıklamalar yapıldı . bunun yansıması mutlaka olacaktır . sunu belırtmeden gecmeyelım bu yuk endekslerı ayyuka gıderken dıkkate almayan gsdde duserken dıkkate alır mı ? bu soru belırısız tabı kı
    Zarar edersem dolar zengini hissede kaybedeyim .Ayrıca g
    3,çeyrek bilançosu yol belirleyicisi olacaktır.maliyet 4,50 altına düşüş yasarsa bakarım şuan bedava fiyattan işlem görüyor gsdde denizcilik.spekalator nah alır tek lot

2.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    gecen hafta içinde konteynır ile ilgili olumsuz açıklamalar yapıldı . bunun yansıması mutlaka olacaktır . sunu belırtmeden gecmeyelım bu yuk endekslerı ayyuka gıderken dıkkate almayan gsdde duserken dıkkate alır mı ? bu soru belırısız tabı kı
    Ben konteyner'lar ile ilgili herhangi olumlu ya da olumsuz bir haber göremedim. Bahsettiğiniz haber nedir? Kaynağı nedir?
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

Alıntı Originally Posted by deva-i dert Yazıyı Oku
    Ben konteyner'lar ile ilgili herhangi olumlu ya da olumsuz bir haber göremedim. Bahsettiğiniz haber nedir? Kaynağı nedir?
    Bedava dan daha bedava fiyattan işlem görüyor.arkadasin yazdığı haberi Twitter'dan okudum doğru fakat 3.ceyrek bilancosuna ne kadar etkisi olur görmek lazım.

Maliyet 4,50 bugün seansı kötü kapatmadı.gorsusuzler yüklu maldayim diye yazıyor.Bende de 44800 adet hisse var gsdde hisesinde.
    Son düzenleme : anadolulu alp; 12-09-2022 saat: 20:16.

Benim düşüncem 10 TL gsdde he dolar TL nerede olur bilmiyorum fakat TL bazlı sadece zaman kaybı olur.Baltic DRY İndex ciddi düşüş yaşamış durumda.Belkide bu yüzden 4,50 maliyetle hurda fiyatından maliyet yapma şansim oldu. spekülatör nah alır tek lot.

Spekülatör nah alırsınız tek lot.hadi bakalım hurdacı ��

7. ikinci devre kesmeye oynuyor,kagıdı brüt takasa sokmak niyetinde adi spegin.

8. aynen dedigim gibi oldu, yvşak spek

Sayfa 62/79 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •