Sayfa 62/170 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Borsa da Temel Sabırdır ,eğer sabır gösteremiyorsan hem sıhhatını hemde paranı kaybedersin,Ana hisseler her istediğin zaman satabilirsiniz.Ancak Bedelsiz olarak aldığın hisseler ( Yumurta diyelim) iki iş günü sonrasında hesabınıza geçecek .Ana hisseler bekletir diğerlerini satarsan elinize iş görecek kadar bir miktar para almış olursunuz.
    Bedelsizler benim hesaba geçti.

2.  Alıntı Originally Posted by Tunai Yazıyı Oku
    Bedelsizler benim hesaba geçti.
    iş bankası en son geçen banka sanırım bu bedelsizlerde bize çarşabadan önce gelmez bari o güne kadar biraz çıksa da ümit bağlasak diyeceğim ama çok karamsar oldum bu kağıtta satamıyorum da. elimde kaldı. bakalım ne olacak İnşallah 6 aylık bilançolar iyi gelirde şöyle 2,50 lere doğru biraz yol alır. yoksa artık altı ay böyle 2,27-2,28 lerde dolaşır durur gibime geliyor üstadlardan var mı fiyat öngörüsü olan. ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Tipi/38 Yazıyı Oku
    iş bankası en son geçen banka sanırım bu bedelsizlerde bize çarşabadan önce gelmez bari o güne kadar biraz çıksa da ümit bağlasak diyeceğim ama çok karamsar oldum bu kağıtta satamıyorum da. elimde kaldı. bakalım ne olacak İnşallah 6 aylık bilançolar iyi gelirde şöyle 2,50 lere doğru biraz yol alır. yoksa artık altı ay böyle 2,27-2,28 lerde dolaşır durur gibime geliyor üstadlardan var mı fiyat öngörüsü olan. ytd.
    çok fazla 2,27 - 2,28 de takılmaz. bir an evvel trkcm ile arasındaki fiyat farkını kapatmak için yukarı hamle yapabilir.tabi yukarı gitmesi içinde iyi bir bilanço ve olumlu haberler gelmesi de fiyatın çıkması için önemli rol oynayacaktır.

4. anadolu yatirim kisa vade fiyatini 2,40 olarak önermis...YTD
    kanak kanalfinans

ANACM_Anadolu Cam

2,30 direncini izliyoruz…

Daha önceleri pek çok kez pozitif teknik görünüm ile paylaştığımız hissede 2,30 direncini izliyoruz. 2,30'a denk gelen ara kanal direncini kırması durumunda 2,35 ardından 2,40 hedeflenebilir. 2,30'u kıramaması durumunda ise 2,25 üzerinde görünümü pozitif tarafta ve alış fırsatı olarak görmeye devam edeceğiz. Mevcut ve yeni pozisyonlar için stop-loss öneri seviyemizi 2,20 olarak tespit etmeye devam ediyoruz.

Kapanış : 2,26

Destekler : 2,25-2,22-2,20

Dirençler : 2,28-2,30-2,35

Anadolu Yatırım
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

6. bugün daha bir heyecanlı gibi.
    Tazelendi ne de olsa

7.  Alıntı Originally Posted by bekirbilge Yazıyı Oku
    bugün daha bir heyecanlı gibi.
    Tazelendi ne de olsa
    teknik göstergeler olumlu.güç topluyor gibi.bakalım patlamayı yapacak mı?

8. güzel bilanco ile güzel fiyatlari görebiliriz..YTD

Sayfa 62/170 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •