Sayfa 62/256 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2041 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. 4,55 düşeni kırar ve agresif hareket beklerim
    ytd deli saçmasıdır

2. 6.15 ov 7.43 uv hedef beklentim olur
    ytd deli saçmasıdır

3. Tacirler 470.000 alışta. Bu hacimlerle 2 gündür çıkması çok güzel. Hacim çıkışı fazlasıyla destekliyor. Büyük ralli başlangıçlarında görülen durumdur bu.

Hisseyi tavan yaptırmadan toplayabildikleri kadar topluyorlar diye algılanır.

4. Alan satan pasta atarmısınız arkadaşlar

5. 9 aylıkta 3.5 milyon karla sektördeki rakibi anele yine devre kesti.
    28.5 milyon karla orge sağlam adımlar atmayı tercih ediyor.

6. Anele piyasa değeri 340 milyon tl
    Orge piyasa değeri 215 milyon tl

Sn. Maharaj;

Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz.
    Yükselişe geçmemizde bilançonun yanında aşağıdaki haberlerin de etkili olmuş olabileceğini düşünüyorum.
    Zaten Nevhan Bey dünkü röportajında da 2023 yılına kadar 5 milyar tl'yi bulan bir metro elektrik işinden bahsediyor.
    Anele'deki durum ise şaşılacak kadar ilginç. Dipten dönüş olur da arkadaş bunu destekleyen bir veri yokken ortada %100 yapmak nedir yani?
    Bunu görünce Orge'nin çok ucuz kalmış olduğunu, daha epey bir süre birlikte olmamız gerektiğini anlıyorum ben.

https://tr.euronews.com/2019/11/24/i...n-kredi-bulduk
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

8.  Alıntı Originally Posted by Mausolos Yazıyı Oku
    Sn. Maharaj;

Paylaştığınız bilgiler için teşekkür ederiz.
    Yükselişe geçmemizde bilançonun yanında aşağıdaki haberlerin de etkili olmuş olabileceğini düşünüyorum.
    Zaten Nevhan Bey dünkü röportajında da 2023 yılına kadar 5 milyar tl'yi bulan bir metro elektrik işinden bahsediyor.
    Anele'deki durum ise şaşılacak kadar ilginç. Dipten dönüş olur da arkadaş bunu destekleyen bir veri yokken ortada %100 yapmak nedir yani?
    Bunu görünce Orge'nin çok ucuz kalmış olduğunu, daha epey bir süre birlikte olmamız gerektiğini anlıyorum ben.

https://tr.euronews.com/2019/11/24/i...n-kredi-bulduk
    Sade metro işinden 5.5 milyar. Diğer işlerden gelecek rakamlar yok işin içinde.
    Hisse ucuz dostum, karlıda bir şirket. Temel rasyoları zaten mükemmel.

Sayfa 62/256 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •