Sayfa 62/136 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 1083 madde; 489 - 496 arası.

Konu: BRLSM - Birleşim Müh. Isıtma Soğutma Havalandırma San. Tic. A.Ş.

1. tek kalemde 413 mılyonluk iş aldık,pıyasa değerımız 5.800 mılyon..artık benı dökemezsın
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. stanbul Eyüp Sultan Göktürk 2.Etap Konut Projesi kapsamında Şirketimiz ve bağlı ortaklığımız Erde Mühendislik A.Ş ihaleye teklif vermiş olup,işveren Cevahir Yapı San. Turizm ve Tic. A.Ş ihalenin lehimize sonuçlandığını bildirmiştir.

-Birleşim Mühendislik mekanik tesisat işleri için ; 4.837.451,51 USD ve 142.147.748,52 TL (KDV Dahil)

-Erde Mühendislik ise, elektrik tesisat işleri için; 2.242.548,49 USD ve 79.852.251,48 TL (KDV Dahil)

bedelle sözleşme görüşmelerine başlamıştır. Süreç ile ilgili kamuouyuna bilgilendirme yapılacaktır.

Şirket ve bağlı ortaklığın aldığı işin bedeli güncel kurla toplam 413.160.000 TL (KDV Dahil) 'dir.

Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız

Saygılarımızla

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    tamda sabah bahsettiğimiz konu bu haberler düşerşe tutamazlar bizi

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1182714
    abooo ne güzel kap gelmiş böyle....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    stanbul Eyüp Sultan Göktürk 2.Etap Konut Projesi kapsamında Şirketimiz ve bağlı ortaklığımız Erde Mühendislik A.Ş ihaleye teklif vermiş olup,işveren Cevahir Yapı San. Turizm ve Tic. A.Ş ihalenin lehimize sonuçlandığını bildirmiştir.

-Birleşim Mühendislik mekanik tesisat işleri için ; 4.837.451,51 USD ve 142.147.748,52 TL (KDV Dahil)

-Erde Mühendislik ise, elektrik tesisat işleri için; 2.242.548,49 USD ve 79.852.251,48 TL (KDV Dahil)

bedelle sözleşme görüşmelerine başlamıştır. Süreç ile ilgili kamuouyuna bilgilendirme yapılacaktır.

Şirket ve bağlı ortaklığın aldığı işin bedeli güncel kurla toplam 413.160.000 TL (KDV Dahil) 'dir.

Yatırımcılarımızın bilgisine sunarız

Saygılarımızla
    ges yok gorduğum kadarıyle,,ges gelmesı lazım bızı asıl surukleycek haberler orada,,bunlar da olsun tabı ;ama bızı koşturacak olan ges haberlerı..!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    eyt den emekli oldum dostum..ama yine işimde devam ediyorum...evi de aldım dostum..iki aydır taşındım...ALLAH öyle bir verdi ki anlatamam..ne kadar şükür etsem azdır....geçen ramazan ayında 250 bin tl zekat dağıtmıştım...umarım enflasyonun etkisi ile bu yıl 500 bin dağıtırım...bakalım gelecek ramazan ayına kadar sermayemiz ne kadar olacak ??

akrabalar da son iki ayda çok kazandılar...onları bazı hisselerde nakite geçiriyorum...bazılarında ise benim gibi devam ediyorlar...çok bilen veya çok tecrübeli olan değil ,kısmeti fazla olan kısmeti kadar kazanacak diyorum..cweneyi biliyorsun 109,70 ten maliyet yapmıştım 171 den sattım ve kocaer almıştım...cwene bu sıralarda 300 lerin üzerinde...kocarim ise garibim %18 kar vermiş.... ama kocaerden de umutluyum..tahmin ettiğim bilançoyu yollamış..onda da sabır diyorum..onun da vakti gelecek..
    Tebrik ederim dostum senin adına çok sevindim. zekat, sadaka çok önemli. kazancımızın bir kısmını dağıtmak ihtiyacı olanlara vermekle çok iyi yapmışsın. Emekli olunca başhekimle konuşacağım vs demiştin ona çok gülmüştük o dönem. cvende biraz daha sabır demeni beklerdim. benimde orda bir kısım payım var. senin kadar sabırsız değilim burdan bugün itibariyle çıktım. 12 lira bandında almıştım. bu kadarı benim için yeterli. seni Fortede görmek isterim. güzel bir hikaye yazacak gibi sevgili Kwon, metehan bekleriz

6. vay vay işe bak tek kalemde ilk iki çeyrek cironun %30 undan fazla iş aldık

7. Maşallah gene 12 den vurmuşuz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    ges yok gorduğum kadarıyle,,ges gelmesı lazım bızı asıl surukleycek haberler orada,,bunlar da olsun tabı ;ama bızı koşturacak olan ges haberlerı..!!!
    yeotek arkadan baktıracak başkada uyguna yenilebilir enerji kalmadı..ytd

Sayfa 62/136 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •