Onemli Gunler Banner
Sayfa 62/90 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 716 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Ankara'dan nereden arsa alınabilir

1. Ballıkuyumcu:

Bölgede hareketlenme devam etmektedir.Oyak projesine yakın imarlı alanlar ve tarla vasfındaki yerlerde değer artışı görülmektedir.m2 fiyatları 110-400 tl aralığında değişmektedir.

Hisarlıkaya Mahallesi:

Bölge aynı seyrinde devam etmektedir.Yatırım yapmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken alanlar Alagöz üstü arazilerdir.m2 fiyatları 35-60 tl aralığında işlem görmektedir.

2. Genel olarak bakıldığında ise siyasi gelişmeler,ekonomik dalgalanmalar ve döviz kurundaki artış piyasayı olumsuz yönde etkiliyor.Bu etkenler arazi satışlarında da olumsuz etki yaratmaktadır.Özellikle planlarında iptal-revizyon gibi süreçlere girmesi daha da sıkıntı yaratacak gibi gözüküyor.Herkese hayırlı yatırımlar,iyi akşamlar diliyorum..

3. Sayın emlak06 , yapracık sol orhun mahallesimi oldu. Yapracık solda inşaatlar başlamış doğrumudur acaba

4.  Alıntı Originally Posted by samilkafkasya Yazıyı Oku
    Sayın emlak06 , yapracık sol orhun mahallesimi oldu. Yapracık solda inşaatlar başlamış doğrumudur acaba
    Sayın samilkafkasya,paylaştığım sınırlara baktığımızda yapracık sol arazisinin Orhun mahallesine bağlandığını görüyoruz.Yapracik sol da hala sıkıntılar devam ediyor,inşaatlar baslamadi.Yapracik sağ tarafda kat karşılığı sözleşmeler imzalanmaya başladı.Yaz aylarında yapracık sağ tarafa yapılaşmanın başlamasını bekliyoruz..

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Mavi Göl’de*fırsatçı uyarısı http://m.hurriyet.com.tr/yerel-haber...arisi-40773342

Bundan sonraki süreçte imar planlarının Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacağının bir örneği...

6. Ankara'dan nereden arsa alınabilir

Yapracık sol tarafta,yola cephe özel bir araç servisi için şantiye inşaatı duyumunu aldım ancak henüz gidip bakamadım.
    En kısa sürede fotoğraflar ile paylaşımda bulunurum..

7. Yapracık sol tarafta herhangi bir sıkıntı yok ve hatta ilk inşaat olarak 49989 adanın tamamında wolksvagen plaza/satış-servis inşaatı başladı. İnşaat başlayalı da 1 ayı geçti. Sorunlu olan bir yerde inşaat ruhsatı alamazsınız. Yekten sıkıntı var demek güzel bir tavır değil emin olmadığınız konularda iyice araştırarak yazın lütfen. Bunun dışında inşaat ruhsatı için başka başvurular da mevcut.

Sağ tarafta ise, bazı emlak ve inşaat firmalarının toki den almış olduğu arsalara açıkladığı inşaat projeleri var ve şu an bu projelere bir nevi kooperatif usulü üye toplama aşamasındalar.

8.  Alıntı Originally Posted by Gil-Galad Yazıyı Oku
    Yapracık sol tarafta herhangi bir sıkıntı yok ve hatta ilk inşaat olarak 49989 adanın tamamında wolksvagen plaza/satış-servis inşaatı başladı. İnşaat başlayalı da 1 ayı geçti. Sorunlu olan bir yerde inşaat ruhsatı alamazsınız. Yekten sıkıntı var demek güzel bir tavır değil emin olmadığınız konularda iyice araştırarak yazın lütfen. Bunun dışında inşaat ruhsatı için başka başvurular da mevcut.

Sağ tarafta ise, bazı emlak ve inşaat firmalarının toki den almış olduğu arsalara açıkladığı inşaat projeleri var ve şu an bu projelere bir nevi kooperatif usulü üye toplama aşamasındalar.
    Sayın gil-galad,sanırım yanlış anlaşılma olmuş.Sıkıntıdan kastım şudur,imar-planinda bir sikinti var,ruhsat alinamaz,insaatlar baslamaz demedim.Bölgede yapılmış olan çok sayıda kat karşılığı sözleşmeli olan yer var ama inşaat sürecine yapılan görüşmelere göre daha başlanmayacağı söyleniyor ve şu anda wolkswagen plaza hariç herhangi bir çivi bile yok.Yanlis anlamayın ben bölgeyi kötülemiyorum.Sadece şu anki durumda wolkswagen plaza hariç bir gelişme yok.Bolgeyi bizden daha yakın takip ediyorsanız veya orada arsanız var ise yorumlarınıza saygı duyarım.Iyi günler dilerim.

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 62/90 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •