Sayfa 620/1002 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Viop - XVI

1.  Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Neden malesef dedin pek anlayamadım abi cinayet işlemeyi düsünüyordun bu yüzden vazgeçtin gibi oldu
    Ne diyorum telepati var

Cinayet kötülük anlamında, Azerbaycan'da cinayet haberlerine bakıyordum ortada ölüm filan yok.

Şöyle demişler bir yerde
    Cinayet: Kelime olarak meyveyi ağaçtan toplamak anlamındadır.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    yok aranmıyorum da bir anlamı olması lazım bunun.. yoksa neden isteğe bağlı yapsınlar ki?
    hizmet şartları.

gereksiz telefonundan internet yiyebilir. vs vs.

her bir uygulama birbiri ile bağlantılı. telefonunda günlük hava durumu görmen için açık tutman lazım mesela.
    .....yorgun demokrat.

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Telefondaki konum bilgisini açık tutmanın ne gibi sakıncaları olabilir? Konu hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi? merak ettim.
    Google ya da hizmet alınan sunucuda bilgileriniz yer alirsa, interpolle işbirliği yaptıklarını düşünüyorum. Bu tip işleriniz varsa sıkıntı olabilir.p. İşin diğer tarafinda Telefonunuz yengenin eline geçerse, kaçak kesim işleri sıkıntıya girebilir addafd.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Google ya da hizmet alınan sunucuda bilgileriniz yer alirsa, interpolle işbirliği yaptıklarını düşünüyorum. Bu tip işleriniz varsa sıkıntı olabilir.p. İşin diğer tarafinda Telefonunuz yengenin eline geçerse, kaçak kesim işleri sıkıntıya girebilir addafd.
    ahah sık gidilen yerler . evine iki sokak ötede mesela.

birde modem şifresi şak diye bağlanıyorsa . garanti belge.
    .....yorgun demokrat.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,742
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ahah sık gidilen yerler . evine iki sokak ötede mesela.

şimdi baktım da nerelere gitmişimde haberim yokmuş. ben bile kendime şaşırdım

6. Ha, bir de . En önemlisi sizin konumunuz satılabilecek bir datadir. İşyerlerine uygulamalara vs.
    bang bang you shot me down..

Ha, bir de . En önemlisi sizin konumunuz satılabilecek bir datadir. İşyerlerine uygulamalara vs.
    aynen öyle.

hatta aylık gelir durumu 5 k üzerindeki kullanıcıları ve hatta ne işle ilgilendiklerini bile... )

seç beğen al.
    .....yorgun demokrat.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Corona tedbirleri kapsamında kaçak et kesimi yasaklandı diye biliyorum. Öyle bir yazı gelmedi mi ?

Sayfa 620/1002 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •