Onemli Gunler Banner
Sayfa 621/984 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon
Arama sonucu : 7869 madde; 4,961 - 4,968 arası.

Konu: OTKAR - Otokar

1. 1.lot ile ilgili olarak neden teklif verilmediği beni de şaşırttı bir sebebi vardır muhakkak. Ancak otokar için iyi bir fırsat olabilirdi diye düşünmeden edemiyorum. En azından diesel araç ihalesi bizde kalir diye temenni ediyorum. Y.T.D.

Alıntı Originally Posted by Down54 Yazıyı Oku
    1.lot ile ilgili olarak neden teklif verilmediği beni de şaşırttı bir sebebi vardır muhakkak. Ancak otokar için iyi bir fırsat olabilirdi diye düşünmeden edemiyorum. En azından diesel araç ihalesi bizde kalir diye temenni ediyorum. Y.T.D.
    Mercedesler de yerli üretim. Belediye meclisi akpnin elinde olduğu için en düşük fiyatı veren ihaleyi alacaktır. Aksi taktirde bir bardak suda kıyameti koparırlar "cehape daha fazla para verip Koç holdinge ihale verdi" diye. Bunlar benim şahsi fikrimdir. Herkesin fikrine saygı duyarım..
    Ne mutlu Türküm diyene

3.  Alıntı Originally Posted by beyazatletliprens Yazıyı Oku
    Mercedesler de yerli üretim. Belediye meclisi akpnin elinde olduğu için en düşük fiyatı veren ihaleyi alacaktır. Aksi taktirde bir bardak suda kıyameti koparırlar "cehape daha fazla para verip Koç holdinge ihale verdi" diye. Bunlar benim şahsi fikrimdir. Herkesin fikrine saygı duyarım..
    Kesinlikle haklısınız.. Ankara büyük şehir belediyesi işini olmamış kabul ediyorum

4. Şu ana kadar İlk çeyrek kar tahmininde bulunan aracı kurum oldumu acaba bilgisi olan varmı

5. Karanlık oda eşleşmesi garanti açığa mı aldında en dipten verdin ya safsın katıksızsın her halde
    yatırım tavsiyesi değildir

6. gün sonu pastası . y t d

7. yabancı payı %9.45 kadar düştü

Sayfa 621/984 İlkİlk ... 121521571611619620621622623631671721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •