Sayfa 622/916 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon
Arama sonucu : 7324 madde; 4,969 - 4,976 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Malıda vermeyelim abi. Istiyen varsa herkes çikarip masaya koysun.

kac adet lota sahip oldugunu )
    Ytd.

2. Açık konuşayım bırak 1 lot vermeyi 130 dan bile 1 lot alınca çok mutlu oluyorum ki bin lot civarı aldığımda duyduğum hazzı sen düşün artık.

Ben 2024 bitene kadar mal toplamaya devam ederim bunlar da baskı yapmaya devam eder ben bu düzeni çok sevdim böyle ara ara alevleniyor tepelerden almıyorum çok sönsün hele bir tekrar alışverişe başlayacağız spek sanıyor ki kaçtım kurtuldum bu sene % 500 yapan tek kağıt sen değilsin kaçsan da kovalıyor diğer kağıtlarım seni, sana asla rahat yok.

3. Ki sen % 500 de yapmadın diğer kağıtlarım yaptı sen daha % 300 desin.

4. https://resmim.net/cdn/2022/12/27/LeB5o.png

Küçük bir TOBO gördüm sanki. Yarın için 122,2 altında kapanış yaparsak bozulur, ve bizi 118 e götürür.
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

5.  Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    https://resmim.net/cdn/2022/12/27/LeB5o.png

Küçük bir TOBO gördüm sanki. Yarın için 122,2 altında kapanış yaparsak bozulur, ve bizi 118 e götürür.

Ben söylerim 123.xx kapa diye beni dinler o

6.  Alıntı Originally Posted by Yıldız Tozu Yazıyı Oku
    Bunca yıllık yatirimciyim boyle birsey gormedim...

Bedelsiz verenler tavan tavan gidiyor bizimki taban oldu ya... Nasil is anlamiyorum bu krontu ����

Ytd.
    Onlar da bedelsizden onceki 3.5 ayda 3.5 kat yukselmisler miydi?

7. Bedelsizden once 3.5 kat yukselmesi bedelsizle alakasi olmayan bir durum bence. Herkes yilsonu bilancosu icin aliyordu.

Bedelsiz şapkadan çikan tavşan oldu.

👍👍👍

8.  Alıntı Originally Posted by Mao Yazıyı Oku
    Mal vermezseniz böyle olur hareketi.
    Biri de gelir öyleyse böyle der bizde kenardan izleriz dünyanın en uzun dizisi olacak benim için ama Türk filmi gibi sonu belli yine de heyecan veriyor.
    Verdik abi, mal da verdik 137'den. Mayis'ta aldiklarimi ciktim. Yine yaranamadik. Hepsini istiyorsa biraz avucunu yalar.

Ben evet agirlik azaltabilirim ama yine de (bana gore) buyuk bir miktarla bu hikayenin devamini gormek isterim.

Evet, hisse hareketleri cildirtici olabilir ama uzun zaman araligindan bakildiginda sirket buyuyor ve belli bir asamadan sonra, iyi bir yonetimle yapilacak guzel isler olabilir ve yatirimci sunumunda belirtildigi gibi ivmeli buyume olabilir. Buyume zaten guzel bir sey, hele ivmelisi kaymakli bal. Yeter ki idareciler dikkatlerini urun ve pazarlama muhendisligi disindaki yerlere vererek dagitmasinlar.

Cok fazla surprizlere acik bir sirkete ortagiz. Ufone satisi gibi 2-3 satis daha olsa, ya da olmus olsa, bu fiyatlar -bence- dip bile olabilir. Oyle beklenti hikayelerine filan girmeden yani. Beklenti ve hayallere girersek zaten normalin ucu olmaz.

Bir baska nokta ise, Lutfi ve Zeynep'in toplam lotu yuzde 34. Bedelliden sonra yuzde 102-103 oluyor. Yani sirketin baslangictaki tum hissesi kadar hisseleri olacak. Ustelik 3.30 yerine 40 lira gibi bir fiyatta olacak. 12 senede 12 kat. (dolar bazli ayni--tek kazanc nominal hisseye 3.6 lira fiyat bicilmesindeki kazanc--ayrica sirketin tamami o zaman da Lutfi'nin degildi..orta ve buyuk ortaklari vardi)

Aslinda enflasyonu goz onune alirsak belki cok buyuk bir rakam olmayabilir bu. Ama sonucta Iran'dan buyuk bir kazik yeyip batma esigine gelmis bir sirket icin super bir toparlanma ve dunyada taninir hale gelme.

Bence o zor donemlerden (hatta sonraki yillardaki ulkedeki ve dunyadaki diger zorluklara, Netas'in ve ZTE'in negatiflikline ragmen) bu basari ile gecen bir sirket, ha madem artik hisse olarak zararda da degilsiniz, sirkete odaklanirlarsa bence cok ivmeli bir hareket olmayacak sey degil.

Dedigim gibi, izlemedeyiz ve -hisse ile ilgili degil ama- sirket ile ilgili cirkin bir seyler gormedikce ben filmin devamini gormek istiyorum.

Filmin sonu demekten, hikayenin sonu demekten bilhassa kaciniyorum. Cunku sonu olsun istemiyorum.

Yatirim tavsiyesi degildir.
    Son düzenleme : Usta; 28-12-2022 saat: 07:59.

Sayfa 622/916 İlkİlk ... 122522572612620621622623624632672722 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •