Sayfa 623/852 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by mummy53 Yazıyı Oku
    4.53 90 bin lot

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    usta sen çok büyük oynamışın inşallah çıkartırsın zararını en kısa zamanda
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. Efendi rumuzlu bir üstad vardı. O zaman spek adamları küstürmüştü kendisini. Keşke çıkıp yorum yapsa şu anda

3. kimse ne olacağını bilemez herkes sadece tahmin yapar kendi kararınızı kendiniz verin
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4.  Alıntı Originally Posted by efeksk Yazıyı Oku
    Iş yatırımın alışları artırması ile kottan çıkmayı falan mı planlıyor acaba? Sok izin vermemişti ama bu kadar alması manidar bence de

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kottan çıkamazlar %2,5 dan fazlası bir kaç kişinin elinde bu hissenin ve dediğim gibi değerleme öyle yapılmaz. Spk da onaylarsa öğretecekler değerleme nasıl olur diye hepsine. Bu kadar lanet bi hisse olamaz heralde herkesi illallah ettirdi. Bir yıldır olmayanlar bırbırbır konuşuyor şimdi. Madem siz sattınız kapatın çenenizi. Bize doğru dürüst paramızı verin gidelim. Daha bizim olay gerçekleştikten sonraki 1-2 yıl aralıgında Migros hissesinin 100 liralara geldiğini görücez inşallah.

5.  Alıntı Originally Posted by atlardasever Yazıyı Oku
    Kottan çıkamazlar %2,5 dan fazlası bir kaç kişinin elinde bu hissenin ve dediğim gibi değerleme öyle yapılmaz. Spk da onaylarsa öğretecekler değerleme nasıl olur diye hepsine. Bu kadar lanet bi hisse olamaz heralde herkesi illallah ettirdi. Bir yıldır olmayanlar bırbırbır konuşuyor şimdi. Madem siz sattınız kapatın çenenizi. Bize doğru dürüst paramızı verin gidelim. Daha bizim olay gerçekleştikten sonraki 1-2 yıl aralıgında Migros hissesinin 100 liralara geldiğini görücez inşallah.
    Aynen .Burada bana göre kuşları kaldırıyorlar.

6. Adim.adim dusüryolar birileri bna kiziyorda neden almyolar oyleyse neden israrla dusryolar cunku mali verdiler 5 lira olacak düsüncesiyle alan kucuk yatrmcya 4 tl üs tünden mali sattilar simdi her zamanki gibi 3 lira altndan uzun vadede toplayqcaklar

7.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Adim.adim dusüryolar birileri bna kiziyorda neden almyolar oyleyse neden israrla dusryolar cunku mali verdiler 5 lira olacak düsüncesiyle alan kucuk yatrmcya 4 tl üs tünden mali sattilar simdi her zamanki gibi 3 lira altndan uzun vadede toplayqcaklar
    Az uzakta oynayın yawww... Amma kafa ütülediniz...

8. Hisseyi yıllarca bekleyenler kızgın tabi. Sen hisseyi o kadar bekle migros ona 0.75 desin sonra sen de bu is mahkemeye gider de bi de mahkeme ile uğraş. Burda yorum yapanlara da ekşiyorlar. Normal tabi. Anlıyorum.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 623/852 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •