Sayfa 623/1002 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1. Brenti sağlam dövüyorlar , doğalgazı da yüceltmede atmosferin dışına çıkardılar

Hayir bugun negatife doner gibi dusundum de
    hadi dedim dun ku islemde terso yaptilar negatif yazdilar sa
    Bugun negatifi bilir yuklu pozitif yapar ama bugun de pozitif sonuclandi umalim ZDZ de pozitif olsun o sekilde.....

Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Bir gün önceden nasıl versin hocam
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    bugün de şort devam demişlermidir acaba forex ergenleri gibi

4.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Buralar benden sorulur diye , her yazılana atlıyor bu arkadaş ,Allah sonunu hayretsin .Amin

5.  Alıntı Originally Posted by friendly_1980 Yazıyı Oku
    arkadaşlar uzun vadeli başarı göstermiş tcd ve gmr'den bist100 dışı fonlara geçiş yapmayı düşünüyorum. biste ayırdığım tutarın yarısını bist100 dışı fonlar, kalan yarısını oph, tau(bankacılık) ve dhj(teknoloji) olarak düzenliycem. bende bist100 dışı fonların uzun vadede sağlamcı fonları yenecekleri algısı oluştu, yani düşerken de onlardan az düşüyorlar, yükselirken de daha fazla yükseliyorlar, fikir beyan edebilecek olan varmı?
    Bist100 dışı fonlarda bende sizin gibi düşünüyorum yabancı fonların tamamını satıp ZJL,IDH,GOH fonlarından aldım. Maşallah endeks çıkarken iyiler. Düşerkende makul dengede olurlarsa orta vadede tutacağım. AHI endeks çıkarken oldukça iyi performansı ama düşüncede ciddi etkileniyor. Trend dostumuz olur umarım.

6.  Alıntı Originally Posted by mask543 Yazıyı Oku
    Merhabalar arkadaşlar, hisse senedi gelirlerinin bir kısmını realize edip eurobond ve/veya yabancı içerikli fonlara aktarmak istiyorum. Uzun zamandır bu başlığı takip edemediğim için özellikle Türk eurobondlarını içerenler olmak üzere yabancı para bazlı fonlarla ilgili tavsiye ve değerlendirme yapabilecek olan varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."
    Selam, takip ettiklerimin bu yıl ve geçen yıl getirilerini paylaşayım. Bende IJC var, tablodan da görüleceği gibi riski yüksek, uzun vade için TMG veya AFA değerlendirebilirsiniz belki.

7.  Alıntı Originally Posted by Makyevelli Yazıyı Oku
    Bist100 dışı fonlarda bende sizin gibi düşünüyorum yabancı fonların tamamını satıp ZJL,IDH,GOH fonlarından aldım. Maşallah endeks çıkarken iyiler. Düşerkende makul dengede olurlarsa orta vadede tutacağım. AHI endeks çıkarken oldukça iyi performansı ama düşüncede ciddi etkileniyor. Trend dostumuz olur umarım.
    ya zaten benim sepetteki dengeyi bist100 dışı lehine bozmaya tenezzül etmem bunların düşerken de az düşmesi, arkalarında şuursuz bi kumar anlayışlı ky kitlesi var biri satsa diğeri alıyor yani sonuçta: ) ben her 3 fonda da bistteki eylül'deki büyük düzeltmede ciddi düşüş görmedim. AHI endeksiyle ne kastettiğinizi anlamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Makyevelli Yazıyı Oku
    işten çıkıp şimdi bakınca jeton düştü: ) sabah sabah kör oluyom bazen. AHI fonunu diyorsun. ya ben marka ismi tanıdık olmayan hiçbir fona bakmıyorum bile. ama bu iyi bir anlayışmı bilmiyorum. getirisi gayet güzelmiş evet. eylül düşüşünde de o kadar fena dayak yememiş aslında.

Sayfa 623/1002 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •