Sayfa 623/1032 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,977 - 4,984 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Bizim piyasamizda daha baya hatırı sayılır yabancı payı var. Hisse bazında. Anlaşma olmaz ise daha da zitlasmalar devam ederse, biraz daha çıkış olabilir piyasadan. Bu da bizim piyasamizda baya etki yaratır diye düşünüyorum ben. Umarım anlaşma yaparlar yada güzel bir çözüm bulurlar. Yoksa işimiz baya zorlasabilir. Daha kalıcı çözüm ler piyasanın ilacı olacak tır. Bu iş bu çözüm lerin başlangıcı olabilir. Bence rahip Brunson olayından buradan başlaması çok güzel olur, daha sonraki çözümler için. İyi haberleri beklemeye devam.

Bu arada hacim bugün de baya iyi. Tavsiye içermez

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yeni uyandin demisim de.. sen ne zamandir yaziyordun bunlari zaten. Dogrudur, oteki bankalarla bir farki kalmadi artik. Ama 2 milyar dolara Is Bankasimidir? Degildir. Onlar da duzelecek.

10 aydir islem yapiyorum, maliyeti yakaladik tam. Bugun de biraz birakin biz sevinelim.
    yaw senin maliyet cok iyiymis ben uzun yolcu zannediyordum seni bizim gibi.. Benim maliyet 16 sahsen

bence papaz salinmayacak o yuzden hazir parayi kurtarmisken belki kenarda beklemek isteyebilirsin..

Alıntı Originally Posted by Ayraniyokicmeye Yazıyı Oku
    yaw senin maliyet cok iyiymis ben uzun yolcu zannediyordum seni bizim gibi.. Benim maliyet 16 sahsen

bence papaz salinmayacak o yuzden hazir parayi kurtarmisken belki kenarda beklemek isteyebilirsin..
    Koyduk burda ya: http://www.hisse.net/topluluk/showth...77#post2657777

Uzuncuyuz da o kadar vaktimi yedi islemlerle. Su anda 10'da olmasi lazimdi benim icin kazancli sayilmasi icin. Cok siyasi birsey, o yuzden su OFAC yakinda aradan cikmazsa yollari ayiririz (donmek uzere). Bu kagit ustundeki fiyat ayrica. Zaman maliyeti, firsat maliyeti, tasima maliyeti.. hepten zarar.

16'yi nasil yaptin. Ayni zamanlarda girdik. Kredi ile islem yapmasaydin be arkadasim.

4. Buda gol değilse artık...

Hadi guzel kiz. Sahte papazla, sahte birseylerle devam et yoluna.

Papazin cikmayacagini biliyorlarsa, olasi fiyat senaryosunu nasil yazarlar acaba?

7. Cok buyuk gel gel yapiyorlar hiz hosuma gitmiyor... Papaz cikmayacak cunku...

8. Hatirlayin Attilla cikacak diye 11 lere surmsulerdi sonra suzulke suzule 5 e geldi.. Ayni harekete benziyor bence...

Kari olan satsin ciksin net soyluyorum CUNKU PAPAZIN CIKMASI BENCE IMKANSIZ

Sayfa 623/1032 İlkİlk ... 123523573613621622623624625633673723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •