Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Piyasa şeytanların elinde oyuncak olmuş. Bizler de o anda işimize nasıl gelirse - çıkarımız varsa - o tarafa alkış tutar olduk. 2 haftadır Mecidiyeköy- çeliktepe - levent - şişli bölgelerinde 1+1 arıyorum. Adamlar o kadar kendilerini aşmış ki , değil polis, hakim mafya bile bu işi düzeltemez. Vatandaş sahibinden İlan koyuyor, bölgedeki fiyattan da en az 500 aşağı yazıyor. Arıyorum , sürekli meşgul. sms atıyor '' sesli kısa mesaj atın, sonra watsapp tan haberleşelim diyor. Ben sesli mesaj attığımda hiç dönüş yok. Hanım '' evden kaçtım, geçici kalacak bir ev arıyorum '' sesli mesajı atınca anında dönüyor or...u çocuğu. Anladık ki bu yeni yöntemle kadın avı yapılıyor.
    https://www.youtube.com/watch?v=9nrv4KLi_VI
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sahte aşı kaydı oluşturanlar varmış, aşı olma şartı getirilirse kimi yerlere diye.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sahte aşı kaydı oluşturanlar varmış, aşı olma şartı getirilirse kimi yerlere diye.
    Adam olmamayı kafaya koyduktan sonra kimse durduramaz.

Bu işte zorlama devreye girerse olaylar farklı yerlere gider.

4. "MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli şahsıma yönelik saldırılarını yeni bir boyuta taşıdı. Son günlerde yaptığım açıklamalarda ifade ettiğim görüşlere, yine küfürlü bir dille sataştı.

Bu defa şahsım için kullandığı nitelemeler, Fiili Akel mensubu, Uyuyan mason ve komünist ve Eoka militanı şeklinde oldu. Bu hezeyanlara ne denir bilemiyorum.

Yerlerde sürünen bu politik düzeysizliğe bizim de ayak uydurmamız elbette söz konusu olamaz.

Fakat bir şey daha söz konusu olmayacaktır; Türkiye'de yaratılan antidemokratik korku imparatorluğunu Kıbrıs'a yayma girişimleri karşısında sessiz kalmayacağız. Fikir yoksunu ve hakaret ustası ağızlar bizi susturmaya yetmeyecektir."

https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/...-yanit-1855771

5. Nasda-q -1.86% oldu. Toparlanıyor gibi yaptı sonra geri daldı.

Velhasıl kelam boşuna çene çalıyoruz, bu tiplerin tedavisi yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 624/1002 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •