Sayfa 624/852 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    yüzde kaç olmalı brüt alınması için ?? dün 3.2 den 3.82 şimdi 4.3 tl den 3.2 geri geldi oynaklık olsa gerek brüt babası ama ilk önce kredi işlem yasagı ilk tedbir
    Bi yüzdesi yok tabi, ama vbts veya brüte neden bu kadar eminsiniz, bunun yaptığı volatilite diğer vbtsye bile girmeye kağıtların arasında ne ki? Şu saat için konuşuyorum tabi kapanışa 2 saat var. En yakın zamanda tukasta volatilitenin alası vardı mesela.

Ayrıca gerelde vbts yi de brütü de görmüş biri olarak, o yaygaracı arkadaşın söyledikleri doğru değil. Gerelde brütte internetten işlem de yapardık t+1 de alınıp satılırdı da, sadece aynı gün al sat yapılamaz dediğim gibi T+1.

En doğrusu burdaki bilir bilmez yorumlara kapılmadan bu bilgileri aracı kurumdan almaktır.
    Bol kazançlar.

2.  Alıntı Originally Posted by Nurundan85 Yazıyı Oku
    Adim.adim dusüryolar birileri bna kiziyorda neden almyolar oyleyse neden israrla dusryolar cunku mali verdiler 5 lira olacak düsüncesiyle alan kucuk yatrmcya 4 tl üs tünden mali sattilar simdi her zamanki gibi 3 lira altndan uzun vadede toplayqcaklar
    Kardeşim sende hisse varmi? Yok bi borak bizi bi dolaş bi hava al düş artık bu sayfadan.

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Lan topunuz mu? geldiniz bi sittin öteye gidin

4.  Alıntı Originally Posted by mummy53 Yazıyı Oku
    Kardeşim sende hisse varmi? Yok bi borak bizi bi dolaş bi hava al düş artık bu sayfadan.

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by BERTY Yazıyı Oku
    Lan topunuz mu? geldiniz bi sittin öteye gidin

6. millet dökülüyormu diye düşünenler kesinlikle dökülüyor 3,27 altı olmaz derken 3,24 ü görünce bende verdim
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. Çok komik yaa. Sen hisseyi uzun zaman bekle migros sana desin ki senin kipalar 0. 75 )) bu ulkede uzun vadeci olunmaz.

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Ağzı olan konuşuyor,milleti geriyor

Sayfa 624/852 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •