Sayfa 624/966 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. suan tepkı alımları var bu tepkı alımları 1,55 gostermesı lazım 1,55 uzerınde durursa sayreet yavas yavas toparlar benım gozundee gozuken o ve kısacası dusus bıtmıs dıyebılırıım nereden nereye geldı ...
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

2. bırazdan sırketten acıklama gelır dıye dusunuyorum bır nebzede olsaa..........
    Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

3. elımızde bayagı ıyı bır lot oldu bakalım yanlısmı yaptık dogrumu yaptık bu sayacta .......................

4. Yazılarımın tamamı (SPK) Sermaye Piyasasi Kanunu md 101, md 103, md 104, md 106, md 107, md 110 ilgili maddeleri kapsaminda tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir yatırım danışmanlığı icerisinde degerlendirilemez yatırım tavsiyesi icermez yatırım tavsiye niteliği taşımadıgindan Yatırımcı profilinize uymayabilirKESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

5. akyatırım elınde 150 k lot kaldı sattsada bugun ondanda kurtulsak dun bgc bugun akyatırım.............

6. 58-60 üstüne atmazsa bu işlerden emekli olma vakti gelmiş demektir

7. aç köpeklikte zirve yapan bir kağıttt...

3,5 lardayken şirketi aramış ne olacak bu kağıt dediğimde çalışan aynen şunu söylemişti; "euro borcu çok bundan umut yok!" anında sattım zararına ondan sonra her gün takip ettim hep başşağıya çakıldı.

dün alacaktım malum şirket geri alım açıkladı. Dedim şükür destek çıkacak. Biraz bakayım dedim. Yüksek açıp gene gelene geçene tokatlamaya başlayınca dur dedim aç köpek hala doymamış. Birde AlgoritmaArif tivit atınca "patron mal dayıyor ben stopladım" deyince vazgeçtim.

bugün bakıyorum gene yüzde 12 düşmüş. ya bu şirket cidden battı ve henüz haberi düşmedi. yada bunlar harbi o.ç.... başka bir izahını bulamıyorum...

8. hesaba bakamıyorum korkudan Allah belanızı versin

Sayfa 624/966 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •