Sayfa 625/774 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Arkadaslar borsa zor. Mal almadan yukari cekecek sonra arz ile necip KY ye cakacaklar. Bu is boyle. Bugun kademelere muhtemelen saticilar geldi. Ilk islem saatinde cik yok. Alternatif isyat hepsi karsilikli..

2. Cok kotu acti beklenti bitdi taban olursa sasirmam

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. %25 alırım tabana gelirse %75 i daha elimde satamadım. normal açdığı için 270 açarsa %25 daha veririm tavandan bi %25 daha halep ordaysa arşın da burda.

4. Dün yüzde 10 yapınca panik yapıp satan arkadaşlar kağıdı kötülemeye başladılar. Siz şimdi içinizden diyorsunuz ki hisse taban olsada düşükten yerine koysak. Bakalım alttan mı alırsınız üstten mi. Bugün hisse gaplı yüzde 6 artı açsa , bu seferde gaplı açtı gapı kapatması lazım diyecektiniz. Milletin kağıdı 10 katına çıktı millet panik yapmadı, siz 2 sene önceki fiyatına gelmeyen hisse de panik yapıp sattınız. Bakalım ne olacak gün sonu.

5. Milletin kafasını bulandirmayin.merlinmer doğru söylüyor.acemi olan herkes panik yapar bu yazıları okusa.

6. Ben dun cok dusukten sadakasini verdim. Hala yaklasik % 2 mal tasiyorum. Maliyet cok asagida. Tek islem gecmesi hikayesi benim icin cok kotu bir durum. PY su anda herseye hakim. Hayirlisi bakalim.

7.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Cok kotu acti beklenti bitdi taban olursa sasirmam

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kötü olan nedir hocam? Dünün tavan fiyatından açmış, satışlar karşılanmış... Hanfi beklenti bitti? Şirket gipten mi çıktı? Gipten çıkış için başvuru bşle yapılmadı daha... Bilanço açıklanmadı, 2020 beklentileri var daha.. Biten beklenti nedir? Daha açık ifade edebilir misiniz, sallamadan???

8. Arkadaslar suan panik yapacak bir durum yok. Hisse emin adimlarla yukseliyor.

Tabiki herkes bu platformda kendi gorusunu belirtmekte ozgur. Ama ufak bir ricada bulunsam;

-Dusecek veya cikacak diyen arkadaslar argumanlarini da sunsalar herkes bu argumanlara gore kendi kararini verir.

Her dusunce burada soylenmeli ki onemli olabilecek noktalari kacirmayalim bizler.

Sayfa 625/774 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •