Onemli Gunler Banner
Sayfa 626/1001 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon
Arama sonucu : 8006 madde; 5,001 - 5,008 arası.

Konu: Viop XLIV

1. Sp suan analize en uygun grafik bence.. Oradada onemli bir fiyat dibi olustu yada olismaknuzere tahminim..

2. 3200 u aşacak büzuk yok bunda fena direnç olacak... Sondaj barı yapmasa bari...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Hahaha helgalar fena yahu dsyu sen işini bilion bırak bu crash mrash al güzel olmuşlardan hissenin bak keyfine...

Ismen bedava.

Bedava.

Bedava oğlu Bedava şu an.
    Hocam ISMEN'i çok severim. Çok para kazandırmışlığı var. Portföyümün hep 1 numarasıydı.

Pandemide 3 liradan Naci Ağbal gidene kadar 7-8 kat falan gittiydi.

Ağbal gidince düştü, patinaja başladı.

Sonra 2021 Eylül'de hacimler artınca tekrar zıpladı. Ben 2021 Ç4 çok iyi gelir derken bir bilanço geldi, hayal kırıklığı.

VIOP'tan 200 milyon civarı zarar yazmışlar.. Sinirlendim, bir daha da almadım.

O yüzden şu dönemde dikkatli olmak lazım aracı kurumlarda. Bu çalkantı kime ne zarar verdi bilemeyiz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    aynen ben sosyal medyaya gidiyorum
    burası evet viop topiği lakin pay vadelisi olanlarda viopta zaten. özellikle bist 30 içinde yer alan pay vadelisi olanlarla ilgili dikkatinizi çekenleri yazmanızı umarız üstad.

5. Agbal olayi beni bozdu.

Reis ortodokstan misyonere geçince bizim ayarlar gitti dayu kendimizi haymanada bulduk
     Alıntı Originally Posted by cash_is_king Yazıyı Oku
    Hocam ISMEN'i çok severim. Çok para kazandırmışlığı var. Portföyümün hep 1 numarasıydı.

Pandemide 3 liradan Naci Ağbal gidene kadar 7-8 kat falan gittiydi.

Ağbal gidince düştü, patinaja başladı.

Sonra 2021 Eylül'de hacimler artınca tekrar zıpladı. Ben 2021 Ç4 çok iyi gelir derken bir bilanço geldi, hayal kırıklığı.

VIOP'tan 200 milyon civarı zarar yazmışlar.. Sinirlendim, bir daha da almadım.

O yüzden şu dönemde dikkatli olmak lazım aracı kurumlarda. Bu çalkantı kime ne zarar verdi bilemeyiz.

6. Bankalar hareketlendi.

Ekime coşkulu bir giriş yapsalar güzel olur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by SEL Yazıyı Oku
    Sp suan analize en uygun grafik bence.. Oradada onemli bir fiyat dibi olustu yada olismaknuzere tahminim..
    Ya ters çanak kulp varsa ? Octofist.. Fest fest
    Memento mori

8. Sabiha Gökçen Metrosu bu pazar açılıyormuş, İstanbul Havalimanı - Kağıthane metrosu Kasım'da açılacak denmiş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 626/1001 İlkİlk ... 126526576616624625626627628636676726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •