Onemli Gunler Banner
Sayfa 627/948 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Ek 15915
    kar tahmininde bulunan tüm ortaklara çok teşekkürler. Sn taytis hep birinciler akılda kalır tebrikler
    dostum benim tahmin biliyorsunuz ki sonradan düzeltmiştim....ciroyu 235 milyona son çeyrekteki karı ise 3 milyona çekmiştim...buna göre ciro 233 milyon ile çok yaklaşmışım...yine kar 3,3 milyon gelmiş bu konuda da çok yakın tuturmuşum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Bir kisiyi ozel olarak tebrik etmek istiyorum. Sn. Kuzeys, siz gercek bir ustad siniz.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum benim tahmin biliyorsunuz ki sonradan düzeltmiştim....ciroyu 235 milyona son çeyrekteki karı ise 3 milyona çekmiştim...buna göre ciro 233 milyon ile çok yaklaşmışım...yine kar 3,3 milyon gelmiş bu konuda da çok yakın tuturmuşum...
    Sn. Keko, siz zaten gonullerin sampiyonu sunuz.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

4.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bir kisiyi ozel olarak tebrik etmek istiyorum. Sn. Kuzeys, siz gercek bir ustad siniz.
    ben de forumu 3 gundur takip ediyor ve paylasim yapan herkesi tebrik ediyorum...herkes saygili bir dustur icerisinde faydali paylasimlar yapiyor...buradan da sunu cikariyorum ki daha bu hisse kesfedilmemis bence...yoksa bisuru kotuleyen atan tutan olurdu diye dusunuyorum..herkes icin tekrardan hayirli olsun...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Sn. Keko, siz zaten gonullerin sampiyonu sunuz.
    teşekürler dostum...hayrını görünüz dostlar...ben hepinize başarılar diliyorum...umarım güzel bir çıkış yakalarsınız... gönlüm daima sizlerle dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Ustadlar oncelikle hayirli olsun cok guzel bilanco gelmis bende carsamba gunu sabah seansinda biraz daha mallandim cunku dususun dipi gibiydi ins. Yarin icin tavan tavan yaparda seviniriz. Belkide basmalarinin sebebi buydu.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sn . ortaklar Twitter'da gezerken gözüme çarptı aramızdan biri değilse isa tolu diye bir arkadas mükemmel bir analiz yapmış. Boylesini görmedim. Mutlaka okuyun. Silvr ile ilgili istatistik grafik ve analiz temel değerler ve olası varsayimları içeriyor

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sarı saçlı yeşil gözlü kızın muradına ermesi için hiçbir engel kalmadı bu güzel kıza şahane düğün yapmak lazım halayın başında kim olmak ister 1ç 2ç 3ç derken sonra yıllık bilanço hepsi çok iyiydi bekleyen derviş muradına ermiş

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 627/948 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •