Sayfa 627/891 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon
Arama sonucu : 7126 madde; 5,009 - 5,016 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Öyle deme güncel kurla bin TL ye satacagimiz günler gelecek... Dolar artar daha fazlaya satarız. Ama bu tirtlarin planları bitmez alengirli işleri bitmez.. 20 sene beklenmis seçime kadar ne kaldı şurada?
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Yakın uzak bir vadede eğer yaşar isek yine buradan sn spek için şöyle yazacağım

Önce battık sonra çıktık sayende elimiz para gördü ellerin dert görmesin dolar bazında kazançtan bahsediyorum tl fiyat değil.

Olmadı kartala gömün der geceriz rahmetlinin son isteği dersiniz .

Piyasalar işini bilir su akar yolunu bulur.
    Imar ne zaman çıkar beklentim ne diyenlere

Imar çıkmaz boşuna hayal kurmayın çıksa şimdiye kadar çıkardı.

Bizim.bilmediğimiz şeyler düzelince işlerine gelince çıkar.

Onuda ben bilmiyorum kanuna nizama göre şimdiye kadar çıkması lazımdı 20 sene geçmiş Kartal da kentsel dönüşüm başlayalı daha ne bekliyorlar.
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Vazgeçtiğim bir şey yok cebimde kalan son tl kefen parasını da bastım zaten. Belediye cenaze işlerine bakıyor nasılsa

Haaa sakin ehtiyar kafayı yemiş demeyin yaptığını yapmayın benim tuzum kuru zaten bu günleri düşünerek adım atmıştım.

Konforundan hayat kalitesinden taviz vermeyin becerebilme şansınız varsa hayat akip gidiyor.

3. Gazmanbaba mezarlık fiyatlarına zam gelmiş. Çarptım böldüm başabaş geliyor. Zincirlikuyu dan değerlidir adalar görür mezarligimiz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İşin komiği ibb mezarlık fiyatı için bile senede bir kere toplanıp görüşme yapıyorlarken kentsel dönüşüm alanı imar planları için 1 yıldır çivi çakamadılar.

Allah gözlerini doyursun .

5.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    İşin komiği ibb mezarlık fiyatı için bile senede bir kere toplanıp görüşme yapıyorlarken kentsel dönüşüm alanı imar planları için 1 yıldır çivi çakamadılar.

Allah gözlerini doyursun .
    Üstad bunlar negatif .Terazinin kötü tarafinda.
    Kibir , gurur, hırs , materyalizm, ruhunu paraya satma , vicdansizlik ...
    Ne yazık ki çarkın dişleri birçok yatırımcıyı acımasız bir şekilde ezdi.
    Adam kandandan, gerilimden besleniyor.Cunku tepe kadronun emir eri.O kadro ne derse o .

Unutma dengede duran terazinin yönünü 1 Gr degistirir.Buzler o bir gramuz.
    Ama değerli , özel gram .

Karamsarlık herdaim oluyor.Amac o zaten.Duygusal karar verdirmek ister.
    D*****n kuyruğu koptu artık birileri bu şebekeyi ters köşe yapacaktır.Yakinda
    Turgg
    135.40
    17 Aralik
    Bist 2382
    Dolar 16.73
    Euro 19

Çeyrek 1617

6. Benden mal almaları için patronun çağrı yapması lazım yada ortaklıktan atmaları başka türlü bende satılık mal yok.

Zaten uzun vadede hepimiz öleceğiz sıkıntı yok . Mirasımdır der bir metin yazar mirasçılara şartlı bırakırım uğraşsınlar dursunlar .

7. Ahlaksız neler yapabilir daha başka en fazla tabana koyarsın hade bakalım.

8. Bu saatten sonra bir gıda bir mezarlık arsaları para eder parası olan gıda alır anca parası olmayan açlıktan soğuktan hastalıktan ölür mezarlıklar arsalar da yer kalmaz.

Ehh en azından arsa mevcut direkt gömerler patronla yanyana .

Sayfa 627/891 İlkİlk ... 127527577617625626627628629637677727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •