Sayfa 629/992 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1. İstedikleri kadar kıvransinlar bir sürü beklentisi var, üzerinde dünya kadar bedelsizde birikmiş, yatırımları bitmiş,her an arsa haberi gelebilir ki gelecektir benim bildiğim patron en az 5 tulum çıkartır o arsadan,bu endekste kimse mecbur değilse satmaz bu kağıdı buradan.

2. Arsa ile ilgili beklentim yok çünkü ipotekli.. banka borçlarının tamamını kapatması gerekir .. asil çelik temettü ilaç olur.. önümüzdeki hafta genel kurul öncesi hareketli olabilir

3.  Alıntı Originally Posted by interlude Yazıyı Oku
    Arsa ile ilgili beklentim yok çünkü ipotekli.. banka borçlarının tamamını kapatması gerekir .. asil çelik temettü ilaç olur.. önümüzdeki hafta genel kurul öncesi hareketli olabilir
    Temettü neden ilaç olacak ? 1 milyar temettü alsa ne yazar ! fikirleri haysiyetsiz olduktan sonra bilançoda onu da yedirirler.

4. Bu tahtada yapay piyasa oluşturulmaktadır.Buna bilipte ses etmeyen görevi olan her kim varsa günahı vebali boynuna.Ha şimdi esas buna patronda dahil diyeceğim.Çünkü patron bu işin kıyısında köşesinde olmasa bu işler zaten olmaz. 3 maymunu oynamaya devam edin bakalım.

Ey patron bu işi dayımın oğlu yapıyor falan fıstık diye günahı ve vebalinden kurtulamazsın.Sen artık tescilli yatırımcı düşmanısın benim gözümde...

Ve inşallah yatırımcı sizle ilgili Savunma Sanayii Başkanlığı'nı şikayet yağmuruna tutar. Tutsun ki sizi herkes tanısın benim gibi.

2 yıla yakın tahtada ne kaldır indiriniz bitti ne yukarı aşağı testereniz bitti.

Spk da uyumaya devam etsin.Daha nasıl suç işlenir ki bir tahtada?

Şimdi bu YKB nin mesala bugün yaptığı işlemler suç değil mi?
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 01-04-2022 saat: 17:56.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Twitter'da ali aykut diye biri var yazışmalarının ona çok benziyor

6. Burası dışında herhangi bir sosyal mecrada şubem yoktur. Beni bilen bilir burada konuştuğumun kat ve katı reelde icraat yaparım.Boşa konuşmam.Patronda beni kayda alsa kendisi için iyi olur.

Bu iş benim mesleğim bu yaptıkları iş iş değil. Naifçe uyarıyorum sadece.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Arsa için patlıcan projemi ciddiye alsalardi böyle olmazdı .

Patlıcanın kilosu 35 40 TL oldu.

En iri patlıcanlar kağıdın hammaligini yapan bizlere ve tüm parsan sahiplerine her yıl hasatttan özenle seçilip verilmeli

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Arsa için patlıcan projemi ciddiye alsalardi böyle olmazdı .

Patlıcanın kilosu 35 40 TL oldu.

En iri patlıcanlar kağıdın hammaligini yapan bizlere ve tüm parsan sahiplerine her yıl hasatttan özenle seçilip verilmeli

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sana birşey olmaz. Konuşturma beni buralarda... Patlıcan matlıcan yeme bizi buralarda. Tarım riskli iş otopark yapalım oraya masrafsız iş.

Sayfa 629/992 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •