Sayfa 629/1043 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Acemi borsacı kardeşim; bedelliye mutlaka katıl derim.. katılmayacaksan bedelli bölünme tarihinden önce sat bence hisselerini..
    Bedelliye katılmak için (benim aracı kurumum o şekilde) hesabında yeterli bakiyenin olması yeterli...

2. Kartonsan hissesinde olanları tebrik ederim..
    Özellikle bedelsiz beklentisi ile elinde uzunca bir süredir sabırla tutan yatırımcıları tebrik ederim..
    Kazançları bol olsun...

3.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Acemi borsacı kardeşim; bedelliye mutlaka katıl derim.. katılmayacaksan bedelli bölünme tarihinden önce sat bence hisselerini..
    Bedelliye katılmak için (benim aracı kurumum o şekilde) hesabında yeterli bakiyenin olması yeterli...
    Benim de bedelliye katılma düşüncem var boldukten sonra kanal İstanbul vasıtası ile tekar çıkar diye tahmin ediyorum ama bilmiyorum neden mutlaka katil dedin ki yerli bedelli sonrası olumlu mu yansır sence ??
    Bir de özel değilse senin aracı kurum ne hani benimki ile aynı mı diye soruyorum

4. Rüçhan kullanma hakkı 19 Ekim 2 Kasım arası yani pazartesi bölecek herhalde benim anladığım kadarıyla o yüzden elimden cikaramam herhalde.

5.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Atagy nin . 3.90 üstü 3.91 kapatması bence olumlu . Karanlık odada düşürmediler. Bence olumlu olarak kapatti . Fiyat gyo lar içinde ucuz kalan iki yada üç hisseden biri ...
    Hakan bey bu mesajı daha önce yazmistim. Bu kağıdı bir yıldır aldim fakat ya çok az zararla yada çok az karla sattim . Çok bekletti ağır bir kagitti Ata holdingin borsadaki temsilcisi . Gerçekten çok ucuzdu ki halen de bana göre çok ucuz . Bugünkü hareket görüldüğü gibi

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Kartonsan hissesinde olanları tebrik ederim..
    Özellikle bedelsiz beklentisi ile elinde uzunca bir süredir sabırla tutan yatırımcıları tebrik ederim..
    Kazançları bol olsun...
    %2500 bedelsiz vermiş. Karton bana göre borsanın lokomotif hisselerinin başında olan hisse . Bu kağıdı bir yıl ve iki ay önce Celik hoca inceledi ve bildirmişti. Tabiki borsaya bir hareket getirmesi bekleniyor . Bu arada diğer takipteki kâğıtlarımızda bundan nasibini alır diye düşünüyorum. Örneğin ilk aklıma gelen goody , yeni gimat gibi....

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Merhabalar aranıza yeni katıldım. Çelik çomak hocam niye üye olmuyorlar uzaktan niye bakıyorlar demiştiniz, işte ben onlardanım

Mi 9 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,716
     Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    ihlas grubuna geçmişten kaynaklı güven sorunu olabilir bunda hemfikirim. yoksa bu haberi öncesinde de en azından belli ölçüde fiyatlaması gerekirdi. Şirketin kasasına sermayesine göre düşük oranda olsa da önemli bir miktarda para gelecek..Gelecek para dürüstce yönetilirse fiyatlama olumlu etkilenir. Ayrıca birçok yatırımcı bu hissede sizin kadar bekleyemezdi bence. Gayet sabırlısınız

Ben de bedelli sermaye artışı odaklı analizle akdeniz yatırım holdingden portföye (akyho)ufak bir miktar alıp izlemeye geçtim.
    Akyho da 41,36 milyon TL olan sermayeye 82,73 milyon tl sermaye ilavesi sonrası sermayesi 124,09 milyon Tl olacak..
    %200 bedelli talebiyle geçen ay SPK ya başvurmuşlardı.. SPK onayına az kaldı..Eğer onaylarsa zaman içersinde çift basamaklara doğru yükseliş beklentim var. Şirketin handikapı güvenlikden çıkıp yeni bir yön ve sektör arayışı içersinde olması. Doğal olarak biraz belirsizlik var yani..bu yüzden de mesela katmerciler gibi henüz ciddi bir çıkış yaşatmadı..ama durumlarını netleştirir yeni haberler gelirse bedelli sonrası için de potansiyeli büyük..incelemenizde fayda olabilir.
    gece bunu yazdım. bugün akyho tavan oldu.. ne şans

Sayfa 629/1043 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •