Sayfa 63/672 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 5370 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ISGYO İş Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı

1.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    akis GYO ile SAF GYO birlemesinde birlesme YK kararının uzerinden 11.gunde uzman raporu kapta ilan edildi ,13.gunde bırlesme sozlesmesı ımzalandı kapta ilan edildi, 20. gunde birlseme ıcın SPK basvuruldu.

ISGYO birlesme kararının uzerınden 30 gun gecti TIK yok.....anlasılan mahkemeden tedbir kararı veya buna benzer aksı bır durum var.
    Allah belalarını versin bunların

2. Endeks yükselirken çıktınmıki,şimdi düşüyorsun..

3.  Alıntı Originally Posted by battalgazi_44 Yazıyı Oku
    Endeks yükselirken çıktınmıki,şimdi düşüyorsun..
    Dünya borsa ve şirketler tarihinde eşi görülmemiş bir birleşme belası ile karşı karşıya kaldığımız için her şey normal bu kağıtta. ABV hepsinin.

4.  Alıntı Originally Posted by Zamekci Yazıyı Oku
    Dünya borsa ve şirketler tarihinde eşi görülmemiş bir birleşme belası ile karşı karşıya kaldığımız için her şey normal bu kağıtta. ABV hepsinin.
    TSGYO'nun son hisse hareketlerine bakarsak sayet esas operasyonu orada cekiyorlar gibi geldi bana.
    ISGYO icin sanki bir muddet daha yatayda bekletip panikletici sert hareketler yaptirabilirler.
    Bunlar tabii ki benim komplo teorilerim hicbir somut dayanagi yoktur! yalnizca sesli dusunuyorum.
    Su son 1 yildir oldukca sancili bir duruma soktular her iki tahtayi da. Adam gibi kazan-kazan formulune dayali bir yol izledikleri izlenimi vermediler malesef.
    En azindan piyasa kosullarina uygun fiyatlamalar yapabilirlerdi. Endeksin 70 binlerdeki fiyatiyla 90 binlerdeki fiyatini ayni seviyede goren bu curuk tahta yapici zihniyet olumlu seyreden bilancolara ragmen bile kasitli olarak hisseyi baskiladi. Hicbir sey yapmasalar dahi bugunku sartlara gore minimum 1,80 lerden islem goruyor olmaliydi.

En basitinden temettu + bedelsiz verdi onu bile hissedarlarin cebinden tirtikladilar! temettu oncesi hesap bakiyesinin uzerinde olan varsa beri gelsin!!!

Gel de borsanin kumar yeri olmadigina inan simdi!

5.  Alıntı Originally Posted by desertaxe Yazıyı Oku
    TSGYO'nun son hisse hareketlerine bakarsak sayet esas operasyonu orada cekiyorlar gibi geldi bana.
    ISGYO icin sanki bir muddet daha yatayda bekletip panikletici sert hareketler yaptirabilirler.
    Bunlar tabii ki benim komplo teorilerim hicbir somut dayanagi yoktur! yalnizca sesli dusunuyorum.
    Su son 1 yildir oldukca sancili bir duruma soktular her iki tahtayi da. Adam gibi kazan-kazan formulune dayali bir yol izledikleri izlenimi vermediler malesef.
    En azindan piyasa kosullarina uygun fiyatlamalar yapabilirlerdi. Endeksin 70 binlerdeki fiyatiyla 90 binlerdeki fiyatini ayni seviyede goren bu curuk tahta yapici zihniyet olumlu seyreden bilancolara ragmen bile kasitli olarak hisseyi baskiladi. Hicbir sey yapmasalar dahi bugunku sartlara gore minimum 1,80 lerden islem goruyor olmaliydi.

En basitinden temettu + bedelsiz verdi onu bile hissedarlarin cebinden tirtikladilar! temettu oncesi hesap bakiyesinin uzerinde olan varsa beri gelsin!!!

Gel de borsanin kumar yeri olmadigina inan simdi!
    İstesen böyle kağıdı bulamazsın
    Senenin dibinde
    Rezil
    Ama kar yazıyor
    Film olsa seyredilir

6. kesin birlesme ne zaman onaylanip yururluge girer bilen var mi? Mayis sonu diye aklimda kalmisti yoksa yaniliyormuyum?

7. 1,43 ü heyecanla bekliyoruz.
    “Finans piyasasında, türev işlemleri (vob, forex) kitle imha silahlarıdır.” -mustican
    "Akıllı kimdir? Herkesten öğrenen. Kuvvetli kimdir? Hırslarını yenen. Zengin kimdir? Halinden memnun olan."

8. Ne hisseymiş be. 1.43 olsun dişimi kırarım iddiam bugün içinde geçerlidir

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 63/672 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •