Sayfa 63/342 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 497 - 504 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Tacirler iyi sattı, arkadaş yeterli görmüş karı vermiş anlaşılan, ama birileri vermeden hisse çıkmaz!

2. 5-6 TL.arası silkeleme yeri sanırım, buralardan bir silkeleme, sonrası yarma yeridir,

3. Hareketli seanslar olacağa benzer, sadece izliyorum artık,

4. Korozo Ambalaj 210 milyon euro ciro -------- 350 milyon euroya satıldı

Kalenobel 60 milyon euro ciro---------- 100 milyon euroya satıldı

Bak Ambalaj 90 milyon euro ciro--------Piyasa değeri 45 milyon euro

5. Piyasa değerleri cirolarının %65 i oraninda gerçekleşmiş, BAKAB içinde ayni oranı uygularsak 140-150 milyon EUR olmalı piyasa değeri, yani 500-550 milyon TL.civari, bu durum iddia ettiğimiz 500 milyon TL.piyasa değeri olmalıdır savımızı güçlü bir sekilde destekliyor, su anki piyasa degeri 180 milyon TL. yani 540 milyon TL. olsa 15 TL.demektir 1 hissenin değeri, bugünkü kapanış 5,02 TL.🙃

6. Bu hissenin tavan tavan cekip en az 10 TL.lere kadar hızlı bir şekilde Yükselmesi gerekirken 5,02 TL.kapanis fiyati kedinin fareyle oynamasına benziyor, az kaldı finale

Beklıyoz bizde bugün en pahalı alımı mı yaptım 58 lot 5.02 ile ....dedım ya 15 den önce satmak yok...propack yakında satılır ınsallh fıyatı duyarız...ytd

8. İnsallah ucuk piyasa degerleri gercekleşir de , bu senette bir ömür gecirenlerin zararları cıkar...ben su an itibariyle %100 e yakın net kardayım...ama su gercek ki şirketin ciddi kar potansiyeli var ve konjonktür firma lehine...firma işletme karı + doviz artısından dolayı bu yıl 20 milyon TL kar etmesini bekliyorum.Her 3-4 senede bir acıkladıgı yatırımlardan da yılda en az 10 milyon TL yi deve ediyor bu uyanıklar...solvent tesisini gozumuzle gorduk diğer hissedarlarla.Allah askına 20 milyon TL lik yatırım edecek ne vardı ortada...Allah biliyorki bu sirket yılda 30 milyon TL den fazlasını kazanıyor.Surmekte olan yatırım bittikten sonra , %25 azalan tonaj bazındaki satıs ve uretime ragmen bakalım yeni yatırım acıklayacak mıdır?Parayı deve etmek için eminim ki acıklayacaktır.Hafta sonu SPK lisans sınavına girdim , buyuk ihtimal temel duzey lisansımızı alacaz...Bakalım bu cakalların daha bilmediğimiz ne gibi marifetlerine sahit olacaz...ytd--YTD

Sayfa 63/342 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •