Sayfa 63/79 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 630 madde; 497 - 504 arası.

Konu: GSDDE - GSD Denizcilik

Yapacak bir şey yok.bu kadar çok prim kaybını haketmemisti.saglik olsun.

2. anadolulu alp sen eski kıdemli üyesin ama acemice hareket ediyorsun kaç lotun oldugu bizi ilgilendirmez satıp satmamanda lütfen biraz duyarlı ol yazılarında.

Alıntı Originally Posted by bay404 Yazıyı Oku
    anadolulu alp sen eski kıdemli üyesin ama acemice hareket ediyorsun kaç lotun oldugu bizi ilgilendirmez satıp satmamanda lütfen biraz duyarlı ol yazılarında.
    eyvallah daha duyarlı olurum bundan sonra.
    .

Gsdho abisinin gerisinde kalıyor fakat holding için esas değer gsdde denizcilik.İyi kapattı seansı umarım uzun dönem sürünmez ve ralliye başlar diyeyim.iyi kapattı seansı.

5. 1.595,00
    % 13.28
    baltık kuru yük endeksi şu ortamda bile kagıdı baskılıyor .

6. biraz sesli düşüneyim eger bu kagıdı turgut toplatıyorsa pek bir cacık olmaz 1 dolarları çok zor görür görse bile uzun yıllar sürer yok eger başka bir grup topluyorsa uzun süredir topluyor bedelliyede katılmışsa küllüyen zararda bir dolar bile kurtarmaz şu ortamda ,temennim başka grup topluyordur yoksa bu durgut burnumuzdan getirir.

7.  Alıntı Originally Posted by bay404 Yazıyı Oku
    biraz sesli düşüneyim eger bu kagıdı turgut toplatıyorsa pek bir cacık olmaz 1 dolarları çok zor görür görse bile uzun yıllar sürer yok eger başka bir grup topluyorsa uzun süredir topluyor bedelliyede katılmışsa küllüyen zararda bir dolar bile kurtarmaz şu ortamda ,temennim başka grup topluyordur yoksa bu durgut burnumuzdan getirir.
    onu bunu bilmem de şirketin genel müdürü bile 3.50 lili miydi bir fiyattan maaşı ya da jestiyonunu yatırdı diye biliyorum.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

ben bu kadar 3 kuruş da olsa karla çıkış yaptım .yolu açık olsun.baskiya gelemem nokta.Sn bay 404 son yazım zaten rahatsız olmanıza gerek yok artık.

Sayfa 63/79 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •