Sayfa 63/91 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon
Arama sonucu : 724 madde; 497 - 504 arası.

Konu: CEOEM - Ceo Event Medya A.Ş.

1. Ben o hissede operasyon olduğunu düsindigim için 21 den sattım hepsini ben sattığım hisseye yorum yapmam...yapsam millete yazık operasyon olan tahtada işlem yapmak doğru olmaz ...Ayrıca birde SPK lisans olmayan kişi yorum yapmasın diyor bende yapmıyor um yatırımcı ilişkileri ne sor derim.Ayrica sana kim al dediyse ona sor derim
     Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Slm.dostum tabandan senin hisseui aldim ceza yedi.kront ne olur bu simdi

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. Maalesef öyle arkadaşım kront ben 5 sene taşıdım geçen 2 ay önce Allah'tan verdim.Hep böyle içine ettiler borsanın her yerde operasyon yapanlar yüzünden millet borsadan soğudu .Bende yavaş yavaş çekiliyorum artık zararami yanak yatırıma mi bir hisse alırım kol gibi girer çıkamayız.Bir hisse alırız temettü ayağına bir vüris gelir 2 senede aldığımızı 1 ayda veririz .Bu borsadan nefret ettim ...kısaca kalın sağlıcakla
     Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    10 tl lik hisseyi nasıl oluyorda 3 katından alıyorlar anlamıyorum.saadet zinciri gibi gazlamayla giden hisse alınca sonucu böyle oluyor malesef

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Maalesef öyle arkadaşım kront ben 5 sene taşıdım geçen 2 ay önce Allah'tan verdim.Hep böyle içine ettiler borsanın her yerde operasyon yapanlar yüzünden millet borsadan soğudu .Bende yavaş yavaş çekiliyorum artık zararami yanak yatırıma mi bir hisse alırım kol gibi girer çıkamayız.Bir hisse alırız temettü ayağına bir vüris gelir 2 senede aldığımızı 1 ayda veririz .Bu borsadan nefret ettim ...kısaca kalın sağlıcakla

Ben tabandan aldim en kotu pazartesi tabandan veririm.maliyetim 24.52.yani bu kagit pahalimi onu merak etdim.

4. Kront 1.45 de ucuzdu 11 de ucuzdu teknoloji devrimi var .Sorun operasyona uğramasi önder diye biri borsa gündemde yazıyor.Ne kadar doğru bilemem SPK takip etmeli .Güzel hisseler heba oluyor.Yakinda kimse kalmayacak bende dahil...
    Ben tabandan aldim en kotu pazartesi tabandan veririm.maliyetim 24.52.yani bu kagit pahalimi onu merak etdim.

Nakit kraldır.

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Kront 1.45 de ucuzdu 11 de ucuzdu teknoloji devrimi var .Sorun operasyona uğramasi önder diye biri borsa gündemde yazıyor.Ne kadar doğru bilemem SPK takip etmeli .Güzel hisseler heba oluyor.Yakinda kimse kalmayacak bende dahil...

Tabandan persembebgunu yakalamdillk.ustunenbirde ceza geldi.nebicim is.

6. Salı günü bende girmeyi düşünüyorum hisseye. Hedefim 8 lira temmuz ağustos için. Şahsi fikrimdir. Aldanmayın
    Tabandan persembebgunu yakalamdillk.ustunenbirde ceza geldi.nebicim is.

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by gumus2929 Yazıyı Oku
    Salı günü bende girmeyi düşünüyorum hisseye. Hedefim 8 lira temmuz ağustos için. Şahsi fikrimdir. Aldanmayın

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hangi hisse 8 tl olacakmis?

8.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Hangi hisse 8 tl olacakmis?

Kront

Sayfa 63/91 İlkİlk ... 1353616263646573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız