Onemli Gunler Banner
Sayfa 63/623 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 4983 madde; 497 - 504 arası.

Konu: IHEVA - İhlas Ev Aletleri

1.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku

2017 1. Çeyrek mali tablosunda yurt dışı satışlarındaki %100 oranındaki artışı, piyasa önemseyecek mi bakalım...!
    Canlari isterse onemserler yoksa surundurmeye devam fibo rakamlari duruyor

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    banana republic
    Gönderi
    650
    Eskiler hatırlar belki vakti zamanında 30m kar açıklamıştı
    Sonuç mu ?saman alevi
    Adamların mesleği borsa dolandırıcılığı/tahtadaki şeytan isterse gider gerisi fasa fiso/ver mehteri

3. İhlas grup olarak hareket eder

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Holdingin karı çok iyi

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Thoth Yazıyı Oku
    Eskiler hatırlar belki vakti zamanında 30m kar açıklamıştı
    Sonuç mu ?saman alevi
    Adamların mesleği borsa dolandırıcılığı/tahtadaki şeytan isterse gider gerisi fasa fiso/ver mehteri
    Hatırlamaz mıyım, o zaman da tahtada idim,
    2012 3. çeyrek idi sanırım, holdingin hisselerini taşıyordu iheva o zaman,
    Holding hisseleri iyi prim yapınca bilançonun finansal faaliyetler kaleminde tek tuş yazmıştı o kar rakamını...
    Ve o bilançoyu mal servisi için iyi kullandı ve hatta tekniği de iyi tuzaklamıştı. Tüm beklentiler yukarı yönlüydü...!

İşte bu grupta mevzu da bu zaten, algıları iyi alt üst ediyor. Bizim cevabımız da buna 7 yıl önceki ilk portfoyü 7 sene boyunca %700 oranında arttırmak şeklinde oldu. Filmin sonunu merak bile etmiyorum çünkü sonuç belli, bu gruptan sağlam KAZANACAĞIM, er ya da geç...
    Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

6.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku
    Holding hisseleri iyi prim yapınca bilançonun finansal faaliyetler kaleminde tek tuş yazmıştı o kar rakamını...
    Ve o bilançoyu mal servisi için iyi kullandı ve hatta tekniği de iyi tuzaklamıştı. Tüm beklentiler yukarı yönlüydü...!

İşte bu grupta mevzu da bu zaten, algıları iyi alt üst ediyor. Bizim cevabımız da buna 7 yıl önceki ilk portfoyü 7 sene boyunca %700 oranında arttırmak şeklinde oldu. Filmin sonunu merak bile etmiyorum çünkü sonuç belli, bu gruptan sağlam KAZANACAĞIM, er ya da geç...
    2012 ye baktim da.tobo.tuzagi kurmuslar

7.  Alıntı Originally Posted by yesil bursa Yazıyı Oku
    2012 ye baktim da.tobo.tuzagi kurmuslar

Çalışmalarım; düşüncelerimdir, hayallerimdir. Eğitseldir, deneyseldir, gözlemseldir.
    YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ...! YÜKSEK RİSK İÇERİR...!

8.  Alıntı Originally Posted by RızkOfRisk Yazıyı Oku

2011 de ilk aldığım portföyün geçen yıl itibarıyla yaklaşık kırk katına çıktım. İlk önce düşük miktardı yüzde yetmiş kar ile satmadım sonra bir koydular para dörtte birine düştü bende aldım da aldım

Sayfa 63/623 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •