Sayfa 63/911 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 7284 madde; 497 - 504 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by aimozturk Yazıyı Oku
    Banvt için de ayni ozlu sozu yazmıştım , batiyoruz kardeş demislerdi ;)

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Banvit'te söylediğine göre Banvit yabancılara satıldı Trabzonspor da mı satılacak ???

2. Satilma demiyelim bizler klup satamayiz ingilizler gibi ortaklik diyelim suna katarlilar ilgileniyorlar bilmeyen yok bunu arkadas belki bunu diyordur bide avrupali klupler yusufu istiyorlar apdulkadiri istiyorlar bir dolu para veriyorlar belki bunu diyordur saldirmayin adama hemen ytdddddd

3.  Alıntı Originally Posted by Hagi2014 Yazıyı Oku
    Satilma demiyelim bizler klup satamayiz ingilizler gibi ortaklik diyelim suna katarlilar ilgileniyorlar bilmeyen yok bunu arkadas belki bunu diyordur bide avrupali klupler yusufu istiyorlar apdulkadiri istiyorlar bir dolu para veriyorlar belki bunu diyordur saldirmayin adama hemen ytdddddd
    O dilinizden düşürmediğiniz Abdülkadir ve Yusuf'u satın elinize geçecek para Burak ve Sosa'nın 3 yıllık toplam maliyeti kadar. Klubün 200 milyon USD'den fazla borcu var. Bütün kadroyu satsa kapanmaz.

Ne olduysa bu hafta herkes kağıdı pazarlama peşinde. USD deşifre olunca sazı başkaları çalmaya başladı sanırım.

4. peki kardes trabzonspor batiyor kacin kacin ytddddddddd

5. Satan kacsin aman ha su an ki degeri cok 50 milyon euro ancak 10 milyon euro eder oda veren cikmaz kacin kurtarin caninizi ytddddd boyle guzel oldu

6.  Alıntı Originally Posted by Hagi2014 Yazıyı Oku
    Satan kacsin aman ha su an ki degeri cok 50 milyon euro ancak 10 milyon euro eder oda veren cikmaz kacin kurtarin caninizi ytddddd boyle guzel oldu
    Biz bunları 3 yıldır konuşuyoruz bu fiyatlarda haklısın ama borsanın en bo... kağıdı

7. Ha bu arada bu sayfa da olumlu yorum yasak haberiniz olsun

8. Ben geldim nedir son durum

Sayfa 63/911 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •