Sayfa 63/1002 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Kavcıoğlu: TCMB güçlü bir kurum kültürü ve geleneğine sahiptir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kavcıoğlu:
    - Bizim analizlerimiz döviz kurunda fiyatlara geçiş etkisinin yüzde 20'nin bir miktar üzerinde olduğuna işaret ediyor
    - Baz senaryomuzda Nisan enflasyonun zirveyi oluşturacağını öngörüyoruz, bu aydan sonra aşağı geleceğini tahmin ediyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Atatürk zamanında ki millet ile şimdiki millet arasında dağlar kadar fark var Atatürk şu zamanı görse Türk Milleti asildir, Türk Milleti çalışkandır diye övgü düzmezdi
    şimdi olsa Türk Milleti çıkarcıdır, Türk Milleti açgözlüdür Türk Milleti vurkaççıdır Türk Milleti anasını bboyar babasına satar derdi
    geçen hafta pazarda 12 TL olan çilek bugün 20 tl 4 tl olan havuç 7 tl 6 tl olan pörsümüş portakal 8 tl 11 tl olan muz 15 tl 1,5 tl olan maydanoz ve dereotu 2 tl 6 tl olan iyi limon 10 tl, 7,5 tl olan taze sarımsak 10 tl olmuş umarım bi kapanırız herkes batana kadar açılmayız belki küllerimizden yeniden Atatürk ün tanımladığı Türk Milleti olarak doğarız.

Geçen hafta pazara gittim 1 Kilo kapya biber 20 tl görünce birkaç yeşillik alıp pazardan çıktım...Aynı ürün markette 18 tl di...

Tavuk ciğeri kaç para olmuş onu deyiver sen

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku

Geçen hafta pazara gittim 1 Kilo kapya biber 20 tl görünce birkaç yeşillik alıp pazardan çıktım...Aynı ürün markette 18 tl di...

gıda enflasyonu yıl sonunda %13 müş güldürmesinler adamı 4 aylık rakam olmuştur %13
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Pazarda 10cm yerli muz 14 lira dogru durust mal yok kıtlık var gibi millet alıyor

7. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kavcıoğlu:
    - Enflasyonun 2021 yıl sonunda %12,2 olarak gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz (Önceki %9,4)
    - Enflasyonun 2022 yıl sonunda %7,5 olarak gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz (Önceki %7,0)
    2021 yılında 12,20 gerçekleşecekse faizlerin % 19 seviyesinde ne işi var?
    Önden yüklemeli indirim yapmak daha doğru olmaz mı?
    Önden yüklemeli faiz artırımı oluyor da, indirim neden olmasın?

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Burada barnak basılması gereken bir konu var ama, neysssse

Sen git ÖSYM de birinci ol, neyssssse

yatırmışlar ama zinhar yatırım tavsiyesi değildir.

Üniversite sınavı birincisi 'Kedicik' tek tek anlattı: Adnan Oktar bana 3 kez tecavüz etti!
    1989’daki ÖSYM sınavında birinci olan ve Boğaziçi Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık Bölümü’nü bitiren Müge Ögütçü, “Adnan Oktar bana 3 kez tecavüz etti, dayak attı†diyerek etkin pişmanlıktan faydalanmak istedi.

https://www.patronlardunyasi.com/hab...uz-etti/249727
    Hakikaten iktidarsızmış bu Adnan Oktar iti, 32 yıl geçmiş 3 defacık tecavüz etmiş, eğer ben olacam bırakın 32 yıl öncesini şimdi bile her gün...

Not: Tecavüz falan bana ters şeyler, lafın mizanseni...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 63/1002 İlkİlk ... 1353616263646573113163563 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •