Onemli Gunler Banner
Sayfa 63/485 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3879 madde; 497 - 504 arası.

Konu: LINK - Link Bilgisayar

Gun sonu. Cok sattim.

2.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Gun sonu. Cok sattim.

Hayirli olsun ortak. Yatirim Finansman yine aldiklarini Citibank'a virmanlayacak sanirim. Heralde bu hafta toplam 100bin lotun uzerinde net alim yaptilar.

Merrill Lynch de almis bugun. Anidan bir yabanci ilgisi basladi hissede..

3. biraz dinlense fena olmazdı bence

kesinlikle ytd

Alıntı Originally Posted by borsaci34 Yazıyı Oku
    Hayirli olsun ortak. Yatirim Finansman yine aldiklarini Citibank'a virmanlayacak sanirim. Heralde bu hafta toplam 100bin lotun uzerinde net alim yaptilar.

Merrill Lynch de almis bugun. Anidan bir yabanci ilgisi basladi hissede..
    Sayin arkadasim, bu hissede yabanci ilgisi var diye dusunmek su asamada hatali olur. Yatirim Finansman grubundu daha once. 7.5-8.5 aliyor gosterdiler Citi'yi. 6'ya kadar geri verdiler sonra. Daha 2 ay once.

Ben su durumda bu olayin gercekligine tam inanamadigimdan satiyorum. 13.50'de bitti satislarim ya gerceklesecekse diye. Daha satmam. Yalanim yok, cok mal var bende. Kac senedir topluyoruz.

Alıntı Originally Posted by cendere Yazıyı Oku
    Ammmmmaman dikkkkkkaaaattt tamamen kucuk yatirimciyi cekme yorumlariiiiiii......ytd.. baktılar küçük yatırımcı yok şimdi malları yukardan verecekler.
    Borsaci34 arkadasimiz bu konuda bilgilidir (teorik olarak en azindan). Sirketin aciklamasina gore boyle bir olasilik var. Ama benim gorusum bu konulari detayli incelemek icin daha erken. Kimse kucuk yatirimciyi cekmeye calismiyor arkadasim. Tam tersine uyarip duruyoruz devamli burda. Ama boyle bir olasilik ihtimali de var. Herkesin kendi kararini kendi vermesi gerekli.

Haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçin bir hafta yarışalım
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...099#post503099
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by cendere Yazıyı Oku
    Ammmmmaman dikkkkkkaaaattt tamamen kucuk yatirimciyi cekme yorumlariiiiiii......ytd.. baktılar küçük yatırımcı yok şimdi malları yukardan verecekler.
    Yorumları seçme,bir diğer avantajı ky nin fazla olmaması.burda olanların maliyetide şu anki fiyatın yarısına yakındır. Ama bundan sonra alacak ky dediğin gibi dikkat etmeli.

8. sen işi fantaziye dokmüssun arkadaş.keyif senin.20 günde 6dan 12.5 olmus.ne desek boş

Sayfa 63/485 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •