Sayfa 63/173 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 497 - 504 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1. şekerbank 5 milyon daha sattı ACABA GEMİ BATIYORDA FARELER GEMİYİ Mİ TERKEDİYOR:.?!

2.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Erken işlem yapmışsınız sn hocam

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    şekerbank 5 milyon daha sattı ACABA GEMİ BATIYORDA FARELER GEMİYİ Mİ TERKEDİYOR:.?!
    Sipek144 .143 de ona yatırıyor ..😷😷😷👌👌👌

3. şeker yatırım ve şekerbank kendi yatırımcısını batırmak mı istiyor!!
    Yerli ve milli yatırımcıyı baskılayarak ne amaçlıyorlar?
    Güzel sermaye artırımı yaptınız bu parayı neden hisse geri alımı için kullanmıyorsunuz bir banka hissesi bu fiyatta olur mu?batıyorda kaçan ilk siz misiniz??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by m.kemal türk Yazıyı Oku
    şekerbank 5 milyon daha sattı ACABA GEMİ BATIYORDA FARELER GEMİYİ Mİ TERKEDİYOR:.?!
    Şekerin Yan şirketi, Şeker finansal kiralama %60 Bedelli sermaye arttırımı yapacak..Onun için para ayarlıyorlardir

5. Borsa istanbulu satcaklarına bu eşek enkazı bankayı satsalardı ya!!

6.  Alıntı Originally Posted by aykut70 Yazıyı Oku
    Selam üstad bugün 144 üzerini tamamladım .erken kalkan erken yolalir .Birde akıllı düşünürken deli alır başını gider atasözü..bazen deli olmalı .bol kazançlar
    Hisseyle ilgili beklentinizi özelden de sormuştum ama cevap vermediniz?

7. Neden bankacılık sektörü denince garanti iş bankası akbank anlaşılıyor bugün net birşekilde anladım. Bu hisse speklerin elinde kalmış bir acuze. Sabah aynı saartte herhangi ibr bankayı alsam şuanda %3-%4 kardaydım lanet olası bu eşşek aldığım fiyata gelsin diye bekliyorum. Bir daha bu hisseye bulaşırsam ...............

8. Kazaklar da hisse satisina baslamis, bugün 30B satmislar, ellerinde daha 330B var . Seker yatırımdan bugun satılan 30B lot bunlar sanırım. Hepsini satarlarsa bizim şeker nereye gider ki ?? Büyük bir film dönüyor ama dur bakalım sonu nasıl bitecek..

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 63/173 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •