Sayfa 63/144 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon
Arama sonucu : 1145 madde; 497 - 504 arası.

Konu: ALBRK - Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ŞAHONUN PUNGARI Yazıyı Oku
    Kımın dayısı bılmıyorum ama çok saygısız bırı. gercekten ıyı nıyetlı bır adam olsa, burda çıkıpda ben şu en dıp fıattan aldım, şu en yuksek fıattan sattım dıye acıklamada bulunmaz. gercı ben dedıgı aralıkda alım satım yaptıgına ınanmıyorumda, dıyelım kı dıgru olsa bıle, zararda olan aytrımcıya saygıdan bunu yazmazsın. ben cıktım dersın, rakam vermezsın. muhtemelen ergen bur şanslıdır. bırde kendını buraların muhtarı zannedıyor. verdıgıde tek bır bılgı yok. anca laf
    Ben kimseye bir saygısızlığını görmedim. Bilakis medeni çerçevede soru sorup bilgi almak isteyen herkese bilgisi dahilinde cevaplar verdiğine şahitim. Burda kimsenin onu savunmasına ihtiyacı yok ama kimseninde iyi niyetini sorgulamya hakkkı yok. ben kendisinden razıyım ve paylaşımları için teşekkür ediyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    tarih tekerrürden ibarettir demiş atalarımız , ne kadar uyar bilemem

defalarca sayın zdx lunar olsun ben olayım 2 yıl önceki bedelliye de

vefat eden ortak katılmamıştı , mırasçılarına da ulaşılamamıştı

ozamanki oran 36 milyon lottu yıne 36 milyon lot

toplam kullanılmayan ruçhan 38.5 milyon lot

Ben TOPBAŞLArın da diğer ortakların da sattıklarına falan inanmıyorum.Ne hitmekse onlar kote ettikten sonra onların mal toplamına yakın lotlar Emeklilik fonlarında toplandı.Bana göre dalga dümen yersen.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. Arkadaşlar, aynı gemide isek, kavga niye hır çıkarmayalım. Niyet iyi bile olsa uslup hatası cıngar çıkarır. Gergin anlarda lütfen biraz kibar olalım. Forumdan biraz uzak kalmıştım. Hoş olmayan usluplar gördüm.
    Dayııııııııııııı bizden biri gayette saygılı bir arkadaş, bön öyle gördüm. Niyeti bozuk olamaz.
    Sizlerinde. Öyle olduğunu düşünüyorum.
    Kavgalardan dostluklar doğar. Dostça kolkola girip kemerleri bağlı bekleyelim....

4. ALBRK Birincilde 1 lot 600 bin 1 lot da 15 000 tl den emir geçti yok artık.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. Yazıları okuyunca aklıma

https://youtu.be/BbLigBL64WY

Bu video geldi nedense..

Dayı içinde gurur verici bir şey olsa gerek

6. Mesela şu anı neden kımse yorumlamıyor ? maç bıtıncemı yuvarlak cumlelerınız ıle daha once ben demıstım dıyeceksınız ? bana gore şu an 1,34 / 35 bandna dusuk alım rakamı gırerek mılletı albaraka satılmayan ruchanları yukarıdan aldırmaya calısıyorlar. ama ana aalım sevıyelerı 1,22 ve altı, mılyonluk alım emırlerı burdan gırılmıs, bana gore bu durumda rısklı bır durum, umarım bu dusuk fıattan alım olmaz. hısse yukselır. aksı halde tahtaya 40 mılyona yakın ucuz malıyetlı bırılerı gelecek.

7. Eğer 1 20 lere verirse işimizi uzun bir süre zorlaşır bence bugün işlem olmayacak sabırla bekleyecekler

8. Pay satış işi tamamlandı.Biraz işi bilen herkes pozisyon bile taşımadan arbitrajın dibine vurdu.Ondan sonra geliyorsunuz burada iyi yönetim muhabbeti yapıyorsunuz.Ancak bu kadar işbilmezlik olur dahası zor zaten.

İnsan iki saksıyı çalıştırır azıcık makyajlı iyi bir bilanço yollarsın dün akşam olur biter.Ya da bir tane olumlu haber gönderirsin dün akşam.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 13-05-2022 saat: 11:33.

Sayfa 63/144 İlkİlk ... 1353616263646573113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •